Profesionalios pelėsio ir medžio grybo naikinimo šalinimo paslaugos visoje Lietuvoje

+37060651043

Visas mūsų teikiamas profesionalias paslaugas rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą

Taip pat galite su mumis susisiekti Jums patogiu būdu

Kodėl verta rinktis mus - pelėsio naikinimo ekspertus?

[social_warfare]

1. PIRMIEJI LIETUVOJE IŠRADOME METODIKĄ KAIP EFEKTYVIAI IŠNAIKINTI-PAŠALINTI PĖLĖSĮ IR MEDŽIO GRYBĄ "TROBAGRIBĮ"

2. PIRMIEJI LIETUVOJE PRADĖJOME TEIKTI PROFESIONALIAS ir SPECIALIZUOTAS pelėsionaikinimo-šalinimo, valymo paslaugas! Garantuojame, kad mūsų teikiamos paslaugos yraaukščiausio lygio kokybės!

3. Sėkmingai aptarnavome ir suteikėme pelėsio naikinimo paslaugas daugiau nei 11129 klientų per 10 metų laikotarpį. Turime sukaupę didelę ir naudingą patirtį.

4. Atliktiems pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo darbams suteikiame 100% garantiją.TEIKIAME 24mėnesių garantiją atliktiems darbams (yra papildomos sąlygos). Mūsų klientai gali būti visiškai ramūs,nerizikuojama nei finansais nei laiku. Pelėsiui naujai atsiradus ant apdirbtų paviršių jį išnaikinsimepašalinsime nemokamai!

5. Atvykimas į objektą nustatyti pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo kainai, suteikti konsultacijai bei kaipspresti iškilusia problema iki galo, išmatuoti santykinei patalpų oro drėgmei bei statybinių medžiagų paviršiųdrėgmei ir pateikti išvadas kainuoja 70Eurų. Objekto apžiūra atliekama naudojant profesionalius prietaisus:oro drėgmės matuoklį, statybinių medžiagų paviršių drėgmės matuoklį bei termovizorių išaiškinti ar yra irkur yra sienų, lubų, stogo, grindų įtrūkimai, kuriose vietose skverbiasi drėgmė ar yra šalčio tilteliai. Apžiūraužtrunka 45 min. – 1,5 val. Termovizinio tyrimo-skanavimo kaina butui – nuo 70Eurų, namui – nuo 80Eurų.

6. Visada 100% nustatome pelėsio atsiradimo priežastis, tai padaryti mums padeda specialūsprofesionalūs prietaisai.

7. Įvertiname visą situaciją detaliai ištirdami aplinką su profesionaliu santykinės oro drėgmės bei profesionaliustatybinių medžiagų paviršių drėgmės matuokliu. Tai padeda aptikti plika akimi nematomas vietas arpriežastis, kur ir kodėl atsiranda pelėsis.

8. Aptikę pelėsio atsiradimo priežastis patariame klientui, kokių veiksmų imtis, kad būtų 100 % efektyviaiišspręsta problema.

9. Ne tik naikiname-šaliname, valome pelėsį bet ir šaliname pelėsio atsiradimo priežastis taip užkirsdamikelią pelėsio atsinaujinimui.

10. Pelėsio naikinimo paslaugas teikiame kvalifikuotai. Naudojame specialius sertifikuotus prietaisus, kuriepadeda nuspręsti kokių konkrečių veiksmų reikia imtis, todėl atliekame tik tai kas būtina, nešvaistant laikoar pinigų.

11. Po pirmo atvykimo pas klientą ir objekto apžiūros individualiai pasiruošiame konkrečiam atvejui. Atvykępradėti pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo darbus būname pasiruošę 100 % - taip išvengiamenesklandumų ir klientui nereikia rūpintis dėl kokių nors netikėtumų.

12. Po pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugos atlikimo garantinis iškvietimas Vilniuje nemokamas, įkitus miestus taikomas papildomas mokestis – 1km/0,60 euro centų.

13. Atvykstame naikinti-šalinti, valyti pelėsį visoje Lietuvoje ir į kitas šalis(Anglija, Norvegija, Švedija, Suomija,Prancūzija, Danija, Vokietija, Italija, Ispanija, Lenkija, Rusija, Baltarusija – pagal sutartinę kainą).

14. Sudarome ilgalaikes bei trumpalaikes sutartis su statybų įmonėmis, namų bendrijomis, namusadministruojančiomis įmonėmis, valstybinėmis įstaigomis.

15. Taikome lanksčias nuolaidas dideliems užsakymams.

MŪSŲ PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas - šalinimas

Medžio grybo naikinimas

Termografinis fotografavimas

Nekilnojamo turto - objekto būklės įvertinimas

Nuomojame drėgmės surinkėjus

Patalpų ir oro ozonavimas

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Kapitalinis siūlių remontas blokiniuose namuose iš vidaus

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

Dokumentų sudarymas draudimui dėl žalos atlyginimo

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Suteikėme konsultacijų kaip išspresti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių

0

Metų darbo patirtis

0

Išnaikinome ir pašalinimo pelėsio židinių

100%

Atliktiems darbams suteikiame garantija