Išbandėte įvairias pelėsio naikinimo priemones, tačiau nepasiekėte norimo rezultato?

profesionalios_pelesio_naikinimo_priemones-860651043

Naikinant pelėsį, savaime suprantama, siekiama jįpanaikinti visiškai ir daugiau su pelėsio problemanebesusidurti. Prekybos centruose nėra sunku rastiįvairias priemones nuo pelėsių. Šias pelėsio naikinimopriemones daugelis ir išbando pirmiausia, kaisusiduriama su pelėsio problema. Tiesa, internete gausupatarimų ir kaip pelėsio valiklis gali būti pagaminamasnamų sąlygomis.Išbandėte įvairias pelėsio naikinimo priemones, tačiau nepasiekėte norimo rezultato?

Mūsų patirtis rodo, kad žmonės pirmiausia yra linkę pabandyti kovoti su pelėsiu savo jėgomis. Dažnas atvejis, kuomet musišsikvietęs klientas teigia jau esą bandęs naikinti pelėsį su savo gamybos pelėsio valymo mišiniu,vėliau, su tam tikraisprekybos centre įsigytais pelėsio valikliais, tačiau pelėsis vėl atsinaujino.

Tokiu atveju mes klientui suteikiame konsultaciją,paaiškiname pelėsio problemos ypatumus, jos rimtumą, apie tai, kad pelėsisyra gyvas organizmas, kad efektingam jonaikinimui reikia specialių teorinių žinių. Tuomet klientas supranta, kądarė netinkamai naikindamas pelėsį namuose, kodėlnebuvo pasiektas norimas rezultatas. Dar reiktų paminėtiir išmestus pinigus, sugaištą laiką bei įdėtas pastangas.Kodėl pasiekiamas tik trumpalaikis rezultatas naudojant paprastas pelėsio naikinimo priemones? Pirmiausia paprastipelėsio naikinimo produktai siūlomi prekybos centruose nėra skirti profesionaliam naudojimui – jaisrimtų patalpų pelijimoproblemų išspręsti nepavyks, todėl nereiktų kaltinti šio produkto pardavėjo dėl produkto neveiksmingumo. Kuometteikiame profesionalias pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas, mes naudojame visas būtinas atsargos priemones, todėl galime naudoti priemones, kurios turi stipresnę chemikalų konsentraciją, kas įtakoja didesnį jų efektyvumą.

Norėtume atkreipti dėmesį, kad namuose gaminti mišiniai arpaprasti pelėsio naikinimo skysčiai jei ir nuvalo pelėsį, taivisvien, paviršiui nesuteikia ilgalaikės apsaugos, dėlko pelėsis ir atsinaujina. Svarbu yra ir aplinkinių zonų dezinfekavimas,nes pelėsio sporos, kuriomis pelėsisdauginasi yra nematomos plika akimi. Ir galiausiai, namuose gaminti pelėsio naikinimomišiniai ar pirkti valikliaineduos rezultato vien todėl, kad jie nepanaikina pelėsio atsiradimo priežasčių – kas yrasvarbiausias faktorius.Pelėsio atsiradimo priežastim nustatyti yra būtina profesionali patalpų apžiūra, naudojant specialiusprietaisus –visa tai mes siūlome savo klientams.

Raginame neeksperimentuoti su pelėsiu, nes netinkami veiksmai gali lemti pelėsio paplitimą, taip patnenaudojantreikiamų apsaugos priemonių, galima įkvėpti pelėsio sporų ir pakenkti savo sveikatai.

Jei norite garantuoto rezultato, profesionalių išvadų, ekspertų konsultacijos, kreipkitės į mus, mes atliksime visusreikiamus patalpų tyrimus, nustatysim pelėsio atsiradimo priežastis, jas pašalinsime ir panaikinsime pelėsį100%,suteikdami ilgalaikę apsaugą nuo pelėsio atsinaujinimo!

VISOS PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas šalinimas

Medžio grybo naikinimas

Termografinis fotografavimas – termoviziniai tyrimai

Nekilnojamo turto – objekto būklės įvertinimas

Pelėsio ir „Trobagrybio“ priežasčių likvidavimas

Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas

Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija

Drėgmės surinkėjo nuoma

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Remonto ir apdailos darbai

Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo „Trobagrybio“ priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo „Trobagrybio“ priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo „Trobagrybio“ židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams

Štai ką apie mus sako mūsų klientai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas.Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęsspecifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktądarbą ir esant reikalui,būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojocheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujosumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikėrekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė įprašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km irsuteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su trobagrybiu.

Edmundas Radviliškio raj.