Naikinant pelėsį, savaime suprantama, siekiama jį panaikinti visiškai ir daugiau su pelėsio problema nebesusidurti. Prekybos centruose nėra sunku rasti įvairias priemones nuo pelėsių. Šias pelėsio naikinimo priemones daugelis ir išbando pirmiausia, kai susiduriama su pelėsio problema. Tiesa, internete gausu patarimų ir kaip pelėsio valiklis gali būti pagaminamas namų sąlygomis.

Išbandėte įvairias pelėsio naikinimo priemones, tačiau nepasiekėte norimo rezultato?

Mūsų patirtis rodo, kad žmonės pirmiausia yra linkę pabandyti kovoti su pelėsiu savo jėgomis. Dažnas atvejis, kuomet mus išsikvietęs klientas teigia jau esą bandęs naikinti pelėsį su savo gamybos pelėsio valymo mišiniu,vėliau, su tam tikrais prekybos centre įsigytais pelėsio valikliais, tačiau pelėsis vėl atsinaujino. Tokiu atveju mes klientui suteikiame konsultaciją, paaiškiname pelėsio problemos ypatumus, jos rimtumą, apie tai, kad pelėsisyra gyvas organizmas, kad efektingam jo naikinimui reikia specialių teorinių žinių. Tuomet klientas supranta, kądarė netinkamai naikindamas pelėsį namuose, kodėl nebuvo pasiektas norimas rezultatas. Dar reiktų paminėtiir išmestus pinigus, sugaištą laiką bei įdėtas pastangas.

Kodėl pasiekiamas tik trumpalaikis rezultatas naudojant paprastas pelėsio naikinimo priemones? Pirmiausia paprasti pelėsio naikinimo produktai siūlomi prekybos centruose nėra skirti profesionaliam naudojimui – jaisrimtų patalpų pelijimo problemų išspręsti nepavyks, todėl nereiktų kaltinti šio produkto pardavėjo dėl produkto neveiksmingumo. Kuomet teikiame profesionalias pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas, mesnaudojame visas būtinas atsargos priemones, todėl galime naudoti priemones, kurios turi stipresnę chemikalų konsentraciją, kas įtakoja didesnį jų efektyvumą. Norėtume atkreipti dėmesį, kad namuose gaminti mišiniai arpaprasti pelėsio naikinimo skysčiai jei ir nuvalo pelėsį, tai visvien, paviršiui nesuteikia ilgalaikės apsaugos, dėlko pelėsis ir atsinaujina. Svarbu yra ir aplinkinių zonų dezinfekavimas, nes pelėsio sporos, kuriomis pelėsisdauginasi yra nematomos plika akimi. Ir galiausiai, namuose gaminti pelėsio naikinimo mišiniai ar pirkti valikliaineduos rezultato vien todėl, kad jie nepanaikina pelėsio atsiradimo priežasčių - kas yra svarbiausias faktorius.Pelėsio atsiradimo priežastim nustatyti yra būtina profesionali patalpų apžiūra, naudojant specialius prietaisus –visa tai mes siūlome savo klientams.

Raginame neeksperimentuoti su pelėsiu, nes netinkami veiksmai gali lemti pelėsio paplitimą, taip patnenaudojant reikiamų apsaugos priemonių, galima įkvėpti pelėsio sporų ir pakenkti savo sveikatai.

Jei norite garantuoto rezultato, profesionalių išvadų, ekspertų konsultacijos, kreipkitės į mus, mes atliksime visus reikiamus patalpų tyrimus, nustatysim pelėsio atsiradimo priežastis, jas pašalinsime ir panaikinsime pelėsį100%, suteikdami ilgalaikę apsaugą nuo pelėsio atsinaujinimo!

Naujausia informacija

Čia pateikiama mūsų ilgamete patirtimi paremta naudinga informacija susijusi su pelėsio ar medienos

grybo keliamomis problemomis ir jų sprendimo būdais