Taisyklės kaip panaikinti pelėsį, kad pelėsio naikinimas būtų efektyvus

kodel_atsiranda_pelesis_ant_uzuolaidu-860651043

Teikiant pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugastenka susidurti su įvairiausiom situacijom, kurios išpirmopožiūrio gali pasirodyti keistos. Tačiau, geriauišnagrinėjus aplinkybes, įsigilinus į situaciją, tampaaišku, kurslypi pelėsio problema. Pelėsis gali atsirasti antįvairiausių paviršių – paviršiaus tipas didelės įtakospelėsio atsiradimui neturi.

Kai kuriems mūsų klientams buvo kilusi užuolaidų pelijimo problema. Norėtume pasidalinti šia patirtimi irmanome, kad taigali padėti išvengti susidurimo su panašia problema.

Viena tokių situacijų buvo kuomet buvo jaučiams slogus pelėsio kvapas patalpoje, tačiau nebuvo matyti jokių pelėsiožidinių įprastinėse vietose. Tai nebuvo pelėsis ant sienų, ant lubų ar ant langų. Objekto tyrimo eigoje nustatėme pelėsiožidinį – tai buvo užuolaidos, kurios atliko interjero dizaino elemento funkciją, todėl buvo glaudžiai sustumptos į kampus irnejudinamos. Atitraukus šias užuolaidas pamatėme stipriai apipelijusį užuolaidųaudinį. Šiuo atveju problema buvo kiekneįprasta, kadangi patalpų tyrimo rezultatai neviršijo leistinų normų.Pagrindinė priežastis buvo ta, jog užuolaidosniekuomet nebuvo atitraukiamos, o tai neleido kvėpuoti audiniui, jamišsivėdinti. Tarp sustumtų užuolaidų sluoksniųatsirado terpė augti pelėsiui.

Norėtume priminti, kad pelėsis formuojasi tokiose vietose, kurios būna retai valomos – tai įvairūs užkampiai, pvz.tarpaitarp spintos ir sienos, tarp pakabintų paveikslų ir sienų ir kaip rodo praktika – netgi užuolaidos. Taigi, svarbuyra bentretkarčiais atlikti kruopštų patalpų valymą, išvėdinimą, taip pat, atitraukti baldus iš jiems įprastų vietų, jasišvalyti ir pan.Nežinote kaip kovoti su pelėsiu? Kreipkitės į mus, mes ne tik pašalinsime pelėsi, bet ir atliksime patalpųtyrimus supažangia įranga, paaiškinsime priežastis kodėl atsirado pelėsis, jas pašalinsime bei suteiksimeprofesionalią konsultacijąkokių veiksmų reikia imtis konkrečiu Jūsų atveju, kad netektų vėl susidurti su pelėsiu.Žinoma, darbams suteikiamegarantiją.

VISOS PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas šalinimas

Medžio grybo naikinimas

Termografinis fotografavimas – termoviziniai tyrimai

Nekilnojamo turto – objekto būklės įvertinimas

Pelėsio ir „Trobagrybio“ priežasčių likvidavimas

Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas

Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija

Drėgmės surinkėjo nuoma

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Remonto ir apdailos darbai

Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo „Trobagrybio“ priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo „Trobagrybio“ priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo „Trobagrybio“ židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams

Štai ką apie mus sako mūsų klientai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas.Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęsspecifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktądarbą ir esant reikalui,būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojocheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujosumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikėrekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė įprašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km irsuteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su trobagrybiu.

Edmundas Radviliškio raj.