Pelėsio atsiradimo priežastys. Potvynis – kaip išvengti patalpų užliejimo padarinių

Šį kartą norėtume aptarti pelėsio atsiradimo priežastį, kuri labiau aktuali pamario gyventojams, dėl tam regionuibūdingų gamtos reiškinių. Kaip jau galima suprasti – pelėsio atsiradimą gali sąlygoti ir gamtos reiškiniai.Omenyje turime potvynius, kurie įprastai kyla atolydžio metu susidarius ledų sangrūdoms pamario regiono upėse.Šių potvynių metu apsemiamos gyvenvietės, labai dažnai vandeniu užpilami gyvenamųjų namų rūsiai. Būtent taiir sudaro labai didėlę pelėsio atsiradimo tikimybę.

Tiesa, analogiška situacija gali susidaryti ir stiprių liučių metu,kas ne taip ir seniai buvo įvykę Vilniaus senamiestyje.

Norint, kad neatsirastų pelėsis rūsyje po potvynio, būtina imtis tam tikrų veiksmų, vos tik potvynis baigiasi. Kaipjau esame minėję, geriausia yra pelėsio išvengti, nei vėliau kovoti su pelėsiu. Taigi, pirmiausia reiktų pašalintinamo rusyje susikaupusį vandenį – efektyviausiai tai galima atlikti naudojant specialius vandens siurblius, kuriųpagalba vanduo išpumpuojamas lauk iš patalpų. Pašalinus susikaupusį vandenį, būtina sumažint statybiniųmedžiagų drėgmę bei santykinės oro drėgmės lygį. Minėtam reikalui gali būti panaudoti drėgmės surinkėjai. Tokiubūdu bus ištaisoma susiklosčiusi situacija ir nebus leidžiama susidaryti pelėsio augimui palankioms sąlygoms.

Kaip be būtų, žmonės neretai neįvertina galimos grėsmės ir neteikia pakankamo dėmesio namo rūsio būklėspasirūpinimui po potvynio. Norėtume pabrėžti, kad tokios problemos palikimas išsispręsti savaime, gali sukeltipakankamai rimtų nemalonumų. Jeigu namo rūsys yra permirkęs nuo buvusio potvynio vandens, tuometautomatiškai padidėja ir santykinės oro drėgmės lygis, o visa tai sudaro idealias sąlygas plisti pelėsiui. Esanttokioms sąlygoms, pelėsis gali padengti praktiškai visą plotą, kuris buvo apsemtas. Tokiu atveju, pelėsionaikinimas rusyje taptų labai problematiškas ir pareikalautų nemažų laiko ir pinigų investicijų. Be to, tokiapatalpa pagal sveikatos normas taptų nebegalima normaliai eksploatacijai.

Svarbu yra ir tai, kad atsiradus pelėsiui rūsyje, jokiais būdais negalima ignoruoti šiuos aplinkybės. Susidaręspelėsis rūsyje, gali paplisti ir į kitas patalpas. Pakanka žmogui tik pabūti pelėsio užkrėstoje aplinkoje ir atsirandanemaža tikimybė, kad pelėsio sporos pateko ant drabužių, tokiu budu pelėsis gali būti lengvai pernešamas įnamo vidų.

Bet kuris sveikatos specialistas galėtų patvirtinti pelėsio neigiamą poveikį ir daromą žalą žmogaus sveikatai.Mūsų tikslas yra padėti žmonėms išvengti nepageidaujamų sveikatos problemų, dėl šios priežasties mes savoklientam nuolat tai akcentuojame. Visad raginame imtis veiksmų kuo skubiau, kad pelėsis neišplistų, nesiekdamipasipelnyti valydami didesnius pelėsiu užkrėstus plotus.

Mes turime visą reikiamą įrangą profesionalioms pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugoms suteikti. Jeimanote, kad dėl tam tikrų priežasčių Jūsų būste galėjo atsirasti tinkamos sąlygos pelėsiui formuotis, kreipkitėsį mus, mes ištirsime visas patalpas naudodami pažangius įrenginius ir pateiksime išsamų statinio būklėsįvertinimą, esant reikalui atliksim pelėsio prevencijos ar naikinimo darbus.

Susiję straipsniai

Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose
Skaityti toliau
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą,
Skaityti toliau
Taisyklės kaip panaikinti pelėsį
Pasitaiko tokių atvėjų, kuomet žmonės susidūrę su pelėsio problema, ją imasi spręsti savais metodais, tačiau pastarieji
Skaityti toliau
Pelėsio židinys namuose susiformuoti gali ant įvairių paviršių arba, kitaip sakant, nėra tokio paviršiaus ant kurio pelėsis negalėtų
Skaityti toliau
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti
Skaityti toliau
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius
Skaityti toliau
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo
Skaityti toliau
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis.
Skaityti toliau
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis.
Skaityti toliau
0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo “Trobagrybio” atsiradimo priežastis

0

Suteikėme konsultacijų kaip išspresti pelėsio ir medžio grybo “Trobagrybio” atsiradimo priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo “Trobagrybio” židinių

0

Metų darbo patirtis

0

Išnaikinome ir pašalinimo pelėsio židinių

100%

Atliktiems darbams suteikiame garantija