Pelėsio židinių, pelėsio atsiradimo priežasčių nustatymas naudojant termoviziją

Pelėsis patalpose gali atsirasti dėl daugelio priežasčių – kai kurios pelėsio atsiradimo priežastys gali būtinustatytos gan paprastai, tačiau pasitaiko atvejų, kai reikalinga sudėtingesnė analizė. Tokiais atvejais ištirtipatalpoms naudojami specialūs profesionalūs prietaisai.

Tie, kam teko susidurti su pelėsiu, neretai būna neblogai susipažinę su pelėsio problema.

Žino kas galėjo lemtijos atsiradimą, žino kokių veiksmų pirmiausia reiktų imtis bei kad būtinos specialios apsaugos priemonėsnaikinant šį sveikatai pavojingą gribelinį darinį. Nepaisant to, kartais vien bendro supratimo apie pelėsįnepakanka, kad pelėsis būtų panaikintas. Iš klientų pasakojimų, galima teigti, jog jiems tenka susidurti su tokiaisatvejais, kai atrodo, jog visi pelėsio naikinimo būdai išbandyti ir problema tampa lyg neišsprendžiama,galvojama net apie gyvenamosios vietos keitimą.

Norėtume nuraminti tuos, kuriems nepavyko panaikinti pelėsio savo jėgomis. Tai visiškai suprantama, kadangižmogus, kuris profesionaliai neužsiima šiuo reikalu, neturi reikiamos įrangos, kuri palengvina pelėsio problemossprendimą.

Mes, teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas, naudojame visą būtiną techniką, kuri garantuojaefektyvų pelėsio naikinimą. Jeigu yra sudėtingesnis atvejis, nustatyti kodėl atsiranda pelėsis, savo darbenaudojame specialų prietaisą – termovizorių. Termovizoriaus pagalba atliekama patalpų termovizija.Termoviziniai tyrimai padeda nustatyti pelėsio atsiradimo priežastis, bei lokalizuoti pelėsio užkrato židinius,ko neįmanoma atlikti paprastai apžiūrint patalpas.

Bendra problema, su kuria gali susidurti bet kas – tai statinių netobulumas, tam tikri defektai, kurie kenkiatinkamam vidiniam patalpų klimatui. To pasekoje atsiranda įvairios problemos tokios kaip šilumos nuostoliai, žematemperatūra patalpose, drėgstančios sienos, nevėdinamos ertmės statinio konstrukcijoje, o galų gale – pelėsioformavimasis. Tinkamai įvertinti namo ar buto būklę plika akimi nepavyks. Dėl šios priežasties savo klientamsgalime pasiūlyti termovizoriaus paslaugą, t.y. atliekame išsamius statinio patalpų būklės termoviziniustyrimus, kurie parodo visus defektus. Savo veikloje naudojame itin pažangų termovizinį prietaisą, naudojantįMSX funkciją, kurios pagalba padaromos itin ryškios termovizinės nuotraukos su išryškintais konturais. Gavętermovizinius rezultatus galime tiksliai nustatyti pelėsiui formuotis tinkamas erdves ir patarti kokių konkrečiųveiksmų reikia imtis, sprendžiant problemą.

Kaip sakoma – kai žinai tai paprasta, todėl žinant tikslias pelėsio atsiradimo priežastis, nereikia spėlioti kasgalėtų būti, vargti ir švaistyti laiką bei pinigus. Iš kart galima imtis konkrečių bei efektyvių veiksmų. Taigi, jeisusidūrėte su pelėsio problema ir jums reikia profesionalios pagalbos, mes visada esame pasiruošę Jumssuteikti kokybiškas pelėsio naikinimo paslaugas. Mūsų tikslas, kad Jūs gyventumėte sveikoje aplinkoje. Beabejo, atliktiems darbams suteikiame garantiją.

Susiję straipsniai

Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose
Skaityti toliau
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą,
Skaityti toliau
Pasitaiko tokių atvėjų, kuomet žmonės susidūrę su pelėsio problema, ją imasi spręsti savais metodais, tačiau pastarieji
Skaityti toliau
Pelėsio židinys namuose susiformuoti gali ant įvairių paviršių arba, kitaip sakant, nėra tokio paviršiaus ant kurio pelėsis negalėtų
Skaityti toliau
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis
Skaityti toliau
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius
Skaityti toliau
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo
Skaityti toliau
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis.
Skaityti toliau
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis.
Skaityti toliau
0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Suteikėme konsultacijų kaip išspresti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių

0

Metų darbo patirtis

0

Išnaikinome ir pašalinimo pelėsio židinių

100%

Atliktiems darbams suteikiame garantija