Pelėsis ant roletų (ritininių užuolaidų) – kondensatas ant langų

Kondensatas ant langų yra gan įprastas reiškinys. Kondensatas atsirasti ant langų gali pvz. verdant maistą,kuomet išsiskiria vandens garai. Vandens garai patekę ant šaltesnio paviršiaus virsta vandeniu. Įprastai, esantgerai ventiliacijai, tinkamai vėdinant patalpas, tai nesudaro didesnių problemų. Tačiau, jei ši drėgmė užsilaiko antlangų paviršiau, gali tekti susidurti su pelėsiu.

Aptarsime atvejį, kuomet yra didesnė tikimybė kondensatui išsilaikyti ant lango paviršiaus.

Šiuo metu yra populiarūs roletai (ritininės užuolaidos) – jie atrodo estetiškai, moderniai, juos patogu naudoti, jiegerai sulaiko saulės spindulius. Tačiau, tinkamai jų neprižiūrint, roletai gali pradėti pelyti. Kaip tai atsitinka? Dėl toyra kalta vandens garų kondensacija ant langų ir mažas plotas tarp roleto ir stiklo. Kuomet roletas dengia langą,susidaro terpė, kurioje gali užsilaikyti vandens kondensatas, dėl to, kad lango paviršius yra uždaras ir šioje vietojesusidaro prasta oro cirkuliacija. Kaip žinoma, nuolatinė drėgmė – puiki galimybė atsirasti pelėsiui.

Matyt daugelis nusistebėtų – juk roletus galima tiesiog pakelti ir tuomet pravėdinus patalpas drėgmė nuo langodings. Remdamiesi savo patirtimi norėtume pasakyti, jog tai yra tik iš dalies tiesa. Rasojant langui, drėksta irroletas. Kuomet roletas yra susukamas, jo medžiaga negali vėdintis ir gali ilgainiui pradėti pelyti. Kadnesiformuotų pelėsis ant roletų, pastebėjus vandens kondensatą ant lango (aprasojusius langus), roletą reikėtųnusausinti ir tik tuomet susukti.

Tai yra iš pažiūros labai paprastas patarimas kaip išvengti pelėsio, tačiau žmonės įprastai tiesiog nesusimąsto,kol nesusiduria su pačia problema. Todėl mes norime užbėgti įvykiams už akių ir pateikti savo klientams realiuspavyzdžius.

Be abejo, jei namuose yra problema su nuolat rasojančiais langais, reiktų pirmiausia išspręsti šią problemą.

Mes galime ištirti aplinką, naudodami specialius įtaisus, matuojančius drėgmės lygį patalpose ir suteiktiprofesionalią konsultaciją, kokių veiksmų imtis, norint išvengti pelėsio. Jei yra pastebėtas pelėsis ant roletų,mes jį greitai ir kokybiškai pašalinsime, bei suteiksime paviršiui apsaugą.

Susiję straipsniai

Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose
Skaityti toliau
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą,
Skaityti toliau
Taisyklės kaip panaikinti pelėsį
Pasitaiko tokių atvėjų, kuomet žmonės susidūrę su pelėsio problema, ją imasi spręsti savais metodais, tačiau pastarieji
Skaityti toliau
Pelėsio židinys namuose susiformuoti gali ant įvairių paviršių arba, kitaip sakant, nėra tokio paviršiaus ant kurio pelėsis negalėtų
Skaityti toliau
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti
Skaityti toliau
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius
Skaityti toliau
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo
Skaityti toliau
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis.
Skaityti toliau
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis.
Skaityti toliau
0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo “Trobagrybio” atsiradimo priežastis

0

Suteikėme konsultacijų kaip išspresti pelėsio ir medžio grybo “Trobagrybio” atsiradimo priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo “Trobagrybio” židinių

0

Metų darbo patirtis

0

Išnaikinome ir pašalinimo pelėsio židinių

100%

Atliktiems darbams suteikiame garantija