Pelėsis automobilyje. Kaip išspręsti pelėsio automobilyje problemas

Pelėsis savo augimui gali pasirinkti bet kurią vietą, jei tik joje yra tam tinkamos sąlygos. Norėtume atkreiptidėmesį, kad su pelėsio problema galima susidurti ne vien tik patalpose. Pasitaiko atvejų, kuomet klientas į muskreipiasi dėl pelėsio automobilyje (pelėsio kvapo automobilyje), žinoma, ir tokiu atveju mes galime pasiūlytiprofesionalią pagalbą. Šį kart aptarsime pelėsį automobilyje – kodėl jis atsiranda ir ar galima jo atsikratyti.

Pelėsis automobilyje gali atsirasti ant daugelio paviršių, tai gali būti pelėsis ant automobilio kilimo dangos,pelėsis ant salono, sėdynių, pelėsis ant automobilio lubų audinio, pelėsis and automobilio durų apdailos,pelėsis automobilio daiktų skyrelyje, pelėsis automobilio bagažinėje ir pan. Kaip ir kitur, pelėsiui atsirastiautomobilyje yra būtina drėgmė. Drėgmei patekti į mašinos vidų yra daugybė galimybių, pvz.: pelėsis antautomobilio kilimo gali pradėti formuotis, automobiliu pravažiavus vandens užsemtą kelio ruožą, ant durųapdailos – palikus nepilnai uždarą langą ir palijus, ant automobilio lubų, palikus ne pilnai uždarą liuką, bagažinėje– taipogi ją paliekant ne visiškai uždarą. Taip pat pasitaiko atvejų, kuomet išsipila kokie nors skysčiai vežamibagažinėje, ar paprasčiausiai kuomet išsipila automobilyje geriama kava. Neatmestinas atvejis ir su bataisįnešama drėgmė, bei purvas į automobilio vidų, ypač žiema. Taip pat pvz.: gali būti kaltas numestas drėgnasskuduras, kuriuo buvo valomi šlapi automobilio langai. Tačiau, nevisuomet dėl pelėsio automobilyje atsiradimobūna kalti patys šeimininkai. Dėl drėgmės prasiskverbimo į automobilį gali būti kaltos ir nesandarios tarpiniųgumos. Neseniai iš viso automobilio salono valėme pelėsį, kurio atsiradimo priežastis buvo daužto automobiliogeometrijos pažeidimas, ko pasekoje atsirado plyšių, per kuriuos nuolat skverbėsi drėgmė.

Ar galima panaikinti pelėsį iš automobilio? Galime patikinti jog taip. Tačiau, norėtume atkreipti dėmesį, kaddažniausiai į mus kreipiasi ne dėl pelėsio automobilyje, o dėl pelėsio kvapo automobilyje panaikinimo. Kaipjau esame minėję anksčiau, pelėsio kvapo, be pačio pelėsio nebūna, todėl norint panaikinti pelėsio kvapą,reikia nustatyti pelėsio židinį ir jį panaikinti. Pelėsio automobilyje židinio nustatymas atliekamas nuodugniaiapžiūrint automobilį. Nustačius pelėsio vietą, pelėsis būna neutralizuojamas specialia chemija, vėliaupašalinamas iš/nuo paviršiaus, jei tai minkštas paviršius, naudojama papildoma įranga, kad pelėsis būtųpašalintas iš gilesnių sluoksnių. Po pelėsio pašalinimo iš automobilio, atliekama dezinfekcija, ji išnaikina plikaakimi nematomas pelėsio sporas, bei veikia profilaktiškai. Paviršiams taip pat suteikiama ilgalaikė apsauga nuopelijimo.

Susiję straipsniai

Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose
Skaityti toliau
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą,
Skaityti toliau
Taisyklės kaip panaikinti pelėsį
Pasitaiko tokių atvėjų, kuomet žmonės susidūrę su pelėsio problema, ją imasi spręsti savais metodais, tačiau pastarieji
Skaityti toliau
Pelėsio židinys namuose susiformuoti gali ant įvairių paviršių arba, kitaip sakant, nėra tokio paviršiaus ant kurio pelėsis negalėtų
Skaityti toliau
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti
Skaityti toliau
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius
Skaityti toliau
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo
Skaityti toliau
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis.
Skaityti toliau
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis.
Skaityti toliau
0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo “Trobagrybio” atsiradimo priežastis

0

Suteikėme konsultacijų kaip išspresti pelėsio ir medžio grybo “Trobagrybio” atsiradimo priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo “Trobagrybio” židinių

0

Metų darbo patirtis

0

Išnaikinome ir pašalinimo pelėsio židinių

100%

Atliktiems darbams suteikiame garantija