Pelėsis ir ugnegesiai - gali būti susiję. Dažnai gesinant gaisrą apliejami gretimi butai

Mūsų praktikoje pasitaiko pačių įvairiausių pelėsio namuose atsiradimo aplinkybių. Tai yra vertinga praktika,kuri leidžia perspėti ir patarti mūsų klientams kokių veiksmų reiktų imtis nutikus tam tikriems įvykiams. Šį kartąnorėtume atkreipti dėmesį į galimus padarinius po gaisro likvidavimo daugiabutyje. Gyventojai lengviau atsidūsta,kuomet pas kaimynus kilęs gaisras yra greitai užgesinamas ir ugnis nespėja apimti gretimų butų. Tačiau,norėtume perspėti, kad gali kilti papildomų problemų vėliau.

Mūsų praktikoje pasitaikė atvejų, kuomet atvykus naikinti pelėsį į objektą ir pasikalbėjus su klientu paaiškėjo tokia aplinkybė, jog neseniai daugiabutyje buvogesintas gaisras. Ar tai gali būti susiję? Galime teigti, jog tikrai taip. Paaiškinsime kaip tai galėjo įvykti.

Viskas labai elementaru. Suprantama, jog ugniagesiai gesindami gaisrą išpurškia labai daug vandens. Tai lemiatai, kad didelis kiekis vandens persisunkia per sienas ar grindis ir aplieja gretimus butus. Tokiu būdu ir susidarogalimybė pelėsiui atsirasti. Žinoma, jei butas, kuriame įvyko gaisras bei aplinkinės patalpos po gaisro gesinimoyra tinkamai sutvarkomos, pelėsio galima išvengti. Tačiau, kaip jau minėjome, tuo nevisad yra pasirūpinama.Tokiu atveju, tirdami patalpą kurioje auga pelėsis, naudojame statybinių medžiagų drėgmės matuoklį ir nustatomekur yra viršijamos drėgmės normos, pvz. siena, lubos. Nustačius priežastį, informuojame klientą. Tai yra svarbu,nes tuomet galima imtis konkrečių veiksmų ir nereikia baimintis, jog pelėsis atsinaujins.

Mūsų patarimas tiems, kam teko susidurti su tokiu atveju, kuomet buvo gesinamas gaisras gretimame bute,patikrinti ar nedrėgsta lubos ar sienos. Jeigu kyla įtarimas, kad lubos ar sienos yra permirkusios, tuomet reiktųnedelsti ir išspręsti šią problemą, nes tai tikrai gali lemti pelėsio susiformavimą.

Teikdami pelėsio naikinimo paslaugą, nuodugniai ištiriame aplinką ir tiksliai nustatome priežastį/is kodėlatsirado pelėsis ir jas likviduojame. Tai leidžia garantuoti klientui jog pelėsis, kai jį pašalinsime, nebeatsinaujins.

Susiję straipsniai

Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose
Skaityti toliau
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą,
Skaityti toliau
Pasitaiko tokių atvėjų, kuomet žmonės susidūrę su pelėsio problema, ją imasi spręsti savais metodais, tačiau pastarieji
Skaityti toliau
Pelėsio židinys namuose susiformuoti gali ant įvairių paviršių arba, kitaip sakant, nėra tokio paviršiaus ant kurio pelėsis negalėtų
Skaityti toliau
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis
Skaityti toliau
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius
Skaityti toliau
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo
Skaityti toliau
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis.
Skaityti toliau
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis.
Skaityti toliau
0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Suteikėme konsultacijų kaip išspresti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių

0

Metų darbo patirtis

0

Išnaikinome ir pašalinimo pelėsio židinių

100%

Atliktiems darbams suteikiame garantija