Pelėsis palėpėje. Į ką svarbu atkreipti dėmesį name turint palėpę

Pelėsis atsiranda prastai vėdinamose patalpose, kuriose yra viršijama santykinė oro bei statybinių medžiagųdrėgmė. Viena iš tokių vietų gali būti namo palėpė. Kodėl? Dažniausiai tai įtakoja namo eksploatacijos ypatumai.Palėpės dažnai naudojamos sukrauti mažai naudojamiems daiktams, dažnai šie daiktai sudedami taip, kadužimtų kuo mažiau vietos ir tilptų didesnis jų kiekis.

Visa tai prastina oro cirkuliaciją palėpėje, o tai reiškia, kadtokiu atveju palėpė nėra tinkamai vėdinama ir joje gali užsilaikyti drėgmė – tai sudaro pukias sąlygas pelėsiui augti

Drėgmė į palėpę gali patekti per stogo plyšius ar natūraliai atliekant buities darbus (maisto ruošimas,naudojimasis vonia) susidarantiems vandens garams kylant viršun ir kondensuojantis aukščiau esančiosevėsesnėse patalpose. Kaip įprasta, namo palėpė būna prasčiau apšiltinta nei kitos namo patalpos.

Pelėsį panaikinti palėpėje yra būtina, kadangi jis gali paplisti po visą namą. Nustatyti ar palėpėje yra didesnėtikimybė susidaryti pelėsiui, galima termovizinio namo tyrimo pagalba. Šis tyrimas padeda nustatyti šaltąsias ardrėkstančias statinio zonas.

Siekiant užkirsti pelėsio palėpėję atsiradimą reikia užtikrinti gerą palėpės ventiliaciją, apšiltinima tinkamomismedžiagomis bei namo stogo hidroizoliaciją.

Mes galime atlikti nekilnojamojo turto būklės įvertinimą, naudojant termovizorių, santykinės oro drėgmės matuoklįir statybinių medžiagų drėgmės matuoklį bei esant reikalui, atlikti visus pelėsio naikinimo bei prevencijosdarbus.

Kiekvienam klientui suteikiame konsultaciją ir pateikiame praktiškus patarimus kaip išvengti pelėsio ar jo atsikratyti. Darbams suteikiame garantiją.

Susiję straipsniai

Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose
Skaityti toliau
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą,
Skaityti toliau
Pasitaiko tokių atvėjų, kuomet žmonės susidūrę su pelėsio problema, ją imasi spręsti savais metodais, tačiau pastarieji
Skaityti toliau
Pelėsio židinys namuose susiformuoti gali ant įvairių paviršių arba, kitaip sakant, nėra tokio paviršiaus ant kurio pelėsis negalėtų
Skaityti toliau
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis
Skaityti toliau
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius
Skaityti toliau
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo
Skaityti toliau
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis.
Skaityti toliau
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis.
Skaityti toliau