Pelėsis sandėliavimo patalpose. Atsiradę pelėsiai gali apgadinti produkciją ir sutrikdyti gamybą

Su pelėsiu galima susidurti daugelyje vietų. Dažniausiai į mus kreipiasi namų šeimininkai, kad padėtumepašalinti pelėsį iš namų. Bet pasitaiko atvejų kuomet pelėsį tenka naikinti ne iš gyvenamųjų patalpų. Pelėsissandėliavimo patalpose taipogi gali pridaryti nemalonumų. Tiesa sakant, nesvarbu kokios paskirties tai bebūtųpatalpos, jei jose yra pelėsis, tai jau yra blogai, be to, tokia aplinka tampa kenksminga žmogaus sveikatai.

Norėtume pasidalinti patirtimi, kaip gali atsirasti ir kokios žalos gali pridaryti pelėsis sandėlyje. Neretaisandėliavimo patalpose nebūna užtikrinta tinkama ventiliacija, hidroizoliacija, termoizoliacija ir pan. Tokie veiksniaiprastina sandėliavimo patalpos vidaus klimato rodiklius – neretai būna viršijama santykinė oro drėgmė. Esanttokioms aplinkybėms išauga pelėsio atsiradimo tikimybė, o šioms aplinkybėms išliekant – pelėsio paplitimasneabejotinas.

Prieš ruošiantis sandėliuoti tam tikrą produkciją yra būtina įvertinti patalpų būklę, kadangi pelėsis gali persimestiant sandėliuojamos produkcijos, pvz. baldų, kilimų, drabužių, medienos ir t.t. Visa tai, suprantama – nereikalinginuostoliai. Šaunu, jei pelėsis yra pastebimas prieš pradedant sandėliavimą, tuomet jį galima pašalinti ir panaikintijo atsiradimo priežastis. Tačiau jei pelėsis sandėliavimo patalpoje atsiranda jau sandėliavimo metu, darbai šiektiek sudėtingėja. Yra būtina patikrinti sandėliuojamą produkciją ir, jei reikalinga, ją dezinfekuoti. Yra svarbupanaikinti bet kokias galimas pelėsio užuomazgas siekiant efektyvaus rezultato ir norint išvengti pelėsioatsinaujinimo ateityje. Sandėlį tuomet galima ištuštinti ir atlikti sandėlio pelėsio naikinimo darbus.

Kaip jau minėjome, sandėlyje turėtų būti užtikrintos geros termoizoliacinės, hidroizoliacinės savybės bei įrengtagera ventiliacija. Tokiu būdu negalės atsirasti pelėsiui veistis tinkamos sąlygos ir bus išvengta pelėsio bei jogalimų žalingų padarinių.

Mes naikiname pelėsį bei šaliname jo atsiradimo priežastis iš įvairios paskirties patalpų. Pelėsio naikinimopaslaugos kaina nestandartinėse patalpose yra sutartinė ir nustatoma atsižvelgiant į priėjimo prie pelėsiožidinių sudėtingumą bei jų dydį.

Susiję straipsniai

Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose
Skaityti toliau
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą,
Skaityti toliau
Taisyklės kaip panaikinti pelėsį
Pasitaiko tokių atvėjų, kuomet žmonės susidūrę su pelėsio problema, ją imasi spręsti savais metodais, tačiau pastarieji
Skaityti toliau
Pelėsio židinys namuose susiformuoti gali ant įvairių paviršių arba, kitaip sakant, nėra tokio paviršiaus ant kurio pelėsis negalėtų
Skaityti toliau
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti
Skaityti toliau
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius
Skaityti toliau
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo
Skaityti toliau
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis.
Skaityti toliau
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis.
Skaityti toliau
0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo “Trobagrybio” atsiradimo priežastis

0

Suteikėme konsultacijų kaip išspresti pelėsio ir medžio grybo “Trobagrybio” atsiradimo priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo “Trobagrybio” židinių

0

Metų darbo patirtis

0

Išnaikinome ir pašalinimo pelėsio židinių

100%

Atliktiems darbams suteikiame garantija