Pelėsis skalbimo mašinoje. Skalbimo mašiną apsaugoti nuo pelėsio - lengva

Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis.Pelesis skalbimo mašinoje dazniausiai auga ant skalbykles tarpinių gumų, miltelių stalčiuje, ant uždarymodangčio. Kaip ir kitur, pelesis čia susiformuoja dėl drėgmės ir blogos oro cirkuliacijos. Yra svarbu baigus skalbtipalikti skalbimo mašiną atvirą, jog ji galėtų prasivėdinti. Jei skalbimo mašina yra uždaroma jos neišdžiovinus,drėgmė išsilaiko ilgai, nes oras skalbyklėje necirkuliuoja – tai sudaro idealias sąlygas pelėsiui augti bei daugintis.

Kitas, pasitaikantis atvejis, kuomet išskalbti skalbiniai paliekami kuriam laikui skalbyklės viduje. Tuomet skalbiniaineišdžiūna ir būna permirkę, pelėsis gali pradėti augti ant drabužių – tam daug laiko nereikia. Pastebėjus pelėsįskalbimo mašinoje, jį reiktų pašalinti, kadangi jis gali pradėti plisti ar persimesti į skalbinius. Skalbiniai išskalbtiapipelijusioje skalbyklėje gali ne tik atsiduoti blogu pelėsio kvapu bet ir sukelti rimtesnių padarinių. Kaip žiniapelėsis, o ypač artimas kontaktas su juo (pvz. dėvint pelėsiu užkrėstus drabužius) gali būti labai pavojingasžmogaus sveikatai, ypatingai vaikų sveikatai.

Jei jau prakalbome apie skalbinius, reiktų paminėti ir tai, kad pasitaiko atvejų, kuomet pelėsis pradeda augtiskalbinių dėžėje. Taip nutinka jei nešvarūs rūbai skalbinių dėžėje guli tam tikrą laiką, o vonioje, ja naudojantis,išskiriama drėgmė įsigeria į skalbinių dėžėje esančius drabužius. Patartina per ilgai neapleisti skalbimui paruoštųdrabužių, o skalbinių dėžę bent retkarčiais praplauti ir gerai išdžiovinti.

Grįžtant prie pelėsio skalbimo mašinoje – kaip panaikinti pelėsi iš skalbimo mašinos? Pelėsį pirmiausiareikia neutralizuoti, naudojant specialias priemones. Vėliau reikia dezinfekuoti skalbimo mašinos vidų, taipįsitikinant, jog plika akimi nematomos pelėsio sporos taip pat yra neutralizuotos. Patartina patikrinti ir skalbimomiltelių stalčių, jį išvalyti, taip pat reiktų patikrinti ir vandens filtrą ar jis nėra užsikišęs, ar nelaikas jį pakeisti.

Žinoma privalu laikytis ir aukščiau minėtų rekomendacijų, t.y. baigus skalbti, skalbyklę palikti pravirą, jog ji galėtųprasivėdinti, nepalikti skalbinių skalbimo mašinoje po skalbimo, o iškart juos sudžiauti, taip pat, periodiškaipraplauti skalbimo miltelių stalčių bei tinkamai eksploatuoti skalbimo mašiną.

Jei Jūsų skalbimo mašinoje atsirado pelėsis, mes galime išspręsti šią problemą!

Susiję straipsniai

Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose
Skaityti toliau
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą,
Skaityti toliau
Pasitaiko tokių atvėjų, kuomet žmonės susidūrę su pelėsio problema, ją imasi spręsti savais metodais, tačiau pastarieji
Skaityti toliau
Pelėsio židinys namuose susiformuoti gali ant įvairių paviršių arba, kitaip sakant, nėra tokio paviršiaus ant kurio pelėsis negalėtų
Skaityti toliau
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis
Skaityti toliau
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius
Skaityti toliau
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo
Skaityti toliau
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis.
Skaityti toliau
Kiekvieną kartą naikinant pelėsį tenka išsiaiškinti dėl kokių priežasčių jis atsirado, kad būtų galima jas pašalinti ir tokiu būdu
Skaityti toliau
0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Suteikėme konsultacijų kaip išspresti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių

0

Metų darbo patirtis

0

Išnaikinome ir pašalinimo pelėsio židinių

100%

Atliktiems darbams suteikiame garantija