Profesionalios pelėsio ir medžio grybo naikinimo šalinimo paslaugos visoje Lietuvoje

+37060651043

Visas mūsų teikiamas profesionalias paslaugas rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą

Taip pat galite su mumis susisiekti Jums patogiu būdu

Nekilnojamo turto objekto būklės įvertinimas

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Atliekame nekilnojamo turto – butų, namų būklės įvertinimą. Perkate 300000 – 10000000 Eurų vertės namąar 100000 – 3000000 Eurų vertės butą? Išsikvieskite mus, įvertinsime Jūsų perkamo nekilnojamo turto būklę –patikrinsime namo pamatų, grindų, sienų, lubų ar stogo kokybę. Atliekame vidinį ir išorinį objekto skanavimą suįranga. Nekilnojamo turto būklę vertiname atlikus specialius tyrimus su įranga. Nustatyti kur yra problemųgrindyse, sienose, lubose, stoge ar yra konstrukcijų įtrūkimai, ar yra drėgmei laidžių vietų, šalčio tiltelių, prastaiužsandarintų vietų, naudojame termovizorių.

Taip pat skanuojame ir tiriame vamzdynų būklę, tikriname ar nėradrėgmės nutekėjimo ar kondensato kaupimosi. Tikriname langų būklę. Matuojame patalpų santykinę oro drėgmę.Įtartinus paviršius tiriame su statybinių medžiagų drėgmės matuokliu ir nustatome ar šių medžiagų drėgmėneviršija leistinų normų. Savo tyrimuose naudojame tris specialius prietaisus, kurių pagalba galime pateikti tiksliasišvadas. Po objekto apžiūros klientui pateikiame tyrimo rezultatus tik žodžiu. Nurodome kurios vietos yraproblematiškiausios, ką reikėtų atlikti, kad būtų pašalinti defektai ir kiek tai galėtų kainuoti. Klientams galimepasiūlyti ir savo paslaugas šalinant objekto defektus.

Nekilnojamo turto būklės įvertinimo kaina:Buto būklės vertinimas – 150 eurų;

Namo būklės vertinimas – 200 eurų. Papildomai sąmatos sudarimas raštiniam variante - 50 eurų.Išvadų dokumentų nesudarynejame raštyneme variante, visa informacija pateikiame vietoje iškarto.

Objekto būklės įvertinimo procesas užtrunka 1,30-2 val., kol viskas tiksliai ištiriama ir išanalizuojami gauti tyrimorezultatai. Į kitus miestus nekilnojimo turto buklės tirti atvykstame už papildomą mokestį, kuris skaičiuojamas tik įvieną pusę už 1km/0,50 euro centai.

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Suteikėme konsultacijų kaip išspresti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių

0

Metų darbo patirtis

0

Išnaikinome ir pašalinimo pelėsio židinių

100%

Atliktiems darbams suteikiame garantija