Nekilnojamo turto-objekto būklės įvertinimas atliekamas visoje Lietuvoje

+37060651043

Visas mūsų teikiamas profesionalias paslaugas rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą

Taip pat galite su mumis susisiekti Jums patogiu būdu

Nekilnojamo turto-objekto būklės įvertinimas

Termoviziniai tyrimai fotografavimas

Teikiame paslaugas nekilnojamo turto-objekto būklės įvertinimas:

tiriame būtų, namų pamatų, sienų, stogų, grindų būklę.

Termoviziniai tyrimai atliekami ir iš patalpų vidaus ir iš objekto išorės. Norite sužinoti savo buto ar namo būklę, išsiaiškinti kur prarandama šiluma bei patiriami šilumos nuostoliai, pro kur veržiasi šaltis ar drėgmė? Išsikvieskite mus – atliksime profesionalius termovizinius tyrimus su pačiu naujausiu modelių termovizoriumi FLIR (tai vieni iš tiksliausių termovizinių prietaisų rinkoje skirtų profesionalams).

Atlikus termovizinį skanavimą pateiksime konkrečią termovizinio tyrimo analizę žodžių, o esant pageidavimui ir raštų už papildoma mokestį, paaiškinsime per kur ir kodėl prarandama šiluma, skverbiasi šaltis ar drėgmė, patarsime kokių veiksmų imantis galite apsaugoti savo butą ar namą. Ir kaip sutvarkyti problemas.

Taip pat atliekame drėkstančių vietų nustatymą, kurios pelija arba kurios yra potencialios pelėsio formavimuisi. Naudodami termovizorių aptinkame šalčio tiltelius (aplink langus), sienų, stogo, lubų įtrūkimus (kampuose ir per siūles), drėgmės skverbimasi (dėl prastai užsandarinto stogo, įtrūkusių vamzdžių, sutrūkusių sienų, stogo ir t.t.).


Nekilnojamo turto-objekto būklės įvertinimas kainuoja:

Namo, buto iki 100 iš vidaus ir išorės – nuo 150Eurų;

Namo, buto nuo 140 iki 200 – nuo 200Eurų;

Namo, buto nuo 200 iki 300 – nuo 250Eurų;

Namo, buto nuo 300 iki 400 – nuo 280Eurų;

Daugiabučių namų bei namų, kurių plotas didesnis nei 400 pilno termovizinio skanavimo kaina sutartinė. Termovizorius fotografuoja vienu metu iškarto du kadrus vieną kadrą daro per termovizinę kamerą, kita foto daro per paprasta foto kamera, todėl matosi labai aiškus vietos vaizdas, kur yra problėma, konkrečiame taške. Atlikus termovizinius tyrimus klientui pateikiamos paprastos, bei termovizinės nuotraukos. Paprastose nuotraukose matomas realus vaizdas kuris buvo fotografuojamas ir termovizinėse nuotraukose – kur yra tam tikros problemos. Termovizinėje nuotraukoje objektas yra atvaizduojamas spalvų gama, kur spalvos žymi šalčiausias, bei šilčiausias paviršiaus vietas, bei drėgmę. Termovizines nuotraukas įkeliame į kliento kompiuterį arba atsiunčiame elektroniniu paštu.

Mūsų klientų atsiliepimai:

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Suteikėme konsultacijų kaip išspresti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių

0

Metų darbo patirtis

0

Išnaikinome ir pašalinimo pelėsio židinių

100%

Atliktiems darbams suteikiame garantija