Drėgmės surinkėjo nuoma

Fral_dregmes_surinkejo_nuoma_860651043

Profesionalaus drėgmės surinkėjo nuomaVilniuje ir visoje Lietuvoje už gerą kainą su pristatymu.

Drėgmės surinkėjo nuoma – kuomet viršijamos leistinosdrėgmės normos ir atsiranda to lemiami padariniai.Nuomojame aukščiausios kokybės “FRAL” pramoninius –statybinius drėgmės surinkėją/-us – paros nuomos kaina24 eurų. Už šią kainą patys atvežame ir pasiimamestatybinį drėgmės surinkėją Vilniuje ir Vilniausteritorijoje, tai pat papildomai gaunate ir pastatomestatybinį šildytuvą 3,3KW, kad drėgmės surinkėjas darefektyviau surinktų drėgmę.

Už papildoma mokestį kas savaitę atliekame statybinių medžiagų, paviršių monitoringą, kurio kaina už vieną matavimą 40eurų.

Drėgmės surinkėjo nuoma – kaip optimaliai investuoti į drėgmės lygio normos atstatymą?

Kokia nauda yra jums iš paviršių drėgmės matavimo minimaliai bent kas savaite? pirmiausia jus optimizuojate procesatiksliai žinodami kuriose vietose liko perteklyne drėgmė sienose, lubose, ar grindyse todėl dar efektyviau ištraukynėjatedrėgmė butent šildydami drėgnus paviršius iš kuriu ir efektyviau šalinasi drėgmė. O nežinodami jus tiesiog laikote irnežinote konkrečios vietos ar toje vietoje jau pasišalino drėgmė ar ne, ar šildytuvą traukti į kitą vietą ar palikti toliau kaitintibutent tam tikrą vietą akcentuotai. To pasekoje, kai traukiate drėgmę neefektyviai, jūs prarandate pinigus už drėgmėssurinkėjo nuoma kiekvieną dieną, deginate elektrą ir savo pinigus traukdami neefetyviai.

Dėgmės surinkėjo nuomą atliekant drėgmės lygio monitoringą

Tai reiškia, kad stebime procesą, kaip drėgmės surinkėjas išrenka drėgmę iš paviršių, tokių būdų mes ir klientas žino koksyra ištiesų statybinės medžiagos ar paviršiaus drėgnumas, ir kiek dar reikia laikyti, kad sumažinti drėgnumą iki leistinosnormos. Laikantis šių principų ir efektytviai naudojant laiką bei elektros energiją, drėgmės surinkėjo nuoma tampaekonomiškai naudinga.

Skirtingi paviršiai – skirtingos paviršių drėgmės normos.

Kekvienas paviršius turi savo normos skales. Norime pabrėžti, kad žmogus nesugeba įvertinti statybinių medžiagų arpaviršių drėgmės lygio, koks yra procentaliai drėgnumo lygis, neskaitant tų atvejų, kai drėgmė matosi akivaizdžiai, betvistiek jūs nežinosite tiksklaus drėgmės lygio ant paviršiaus ar statybinės medžiagos. Jei klientas pageidauja, kadmonitoringą atliktume kas dieną, už kiekvieną atvykimą papildomai moka 15 eurų, šis mokestis taikomas tik Vilniausmieste, kitose miestose papildomai skaičiuojama pagal kilometražą į vieną pusę 1km/0,50 euro centai.

VISOS PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas šalinimas

Medžio grybo naikinimas

Termografinis fotografavimas – termoviziniai tyrimai

Nekilnojamo turto – objekto būklės įvertinimas

Pelėsio ir „Trobagrybio“ priežasčių likvidavimas

Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas

Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Remonto ir apdailos darbai

Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

Skambinti dabar

Pelėsio ir medžio grybo Trobagrybio naikinimo paslaugos

Gyvenkime visiems sveikatai draugiškoje aplinkoje. Mūsų tikslas – teikti savo klientams aukščiausio lygio profesionalias, naujausiais irefektyviausiais metodais, paremtas pelėsio ir medžio grybo naikinimo-šalinimo paslaugas.

Susisiekus su mumis telefonu, nemokamai konsultuojame ir padedame surasti geriausią sprendimą susidūrus su pelėsiais ar medienos grybu „Trobagrybiu“.

Straipsniai

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo „Trobagrybio“ priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo „Trobagrybio“ priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo „Trobagrybio“ židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams

Mūsų klientų atsiliepimai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas.Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęsspecifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktądarbą ir esant reikalui,būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojocheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujosumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikėrekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė įprašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km irsuteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su trobagrybiu.

Edmundas Radviliškio raj.