Drėgmės surinkėjo nuoma

Drėgmės_surinkėjas_nuoma_860651043_PelesioNaikinimasSalinimas.lt

Profesionalaus drėgmės surinkėjo nuomaVilniuje ir visoje Lietuvoje už gerą kainą su pristatymu.

Drėgmės surinkėjo nuoma – kuomet viršijamos leistinos drėgmės normos ir atsiranda to lemiami padariniai. Nuomojame aukščiausios kokybės “FRAL” pramoninius –statybinius drėgmės surinkėjus/us kartu su pramoniniais šildytuvais kad drėgmės surinkėjas dar efektyviau surinktų drėgmę iš šlapių konstrukcijų. Paros nuomos kaina 24 eurų už abu agregatus. Už šią kainą patys atvežame ir pasiimame statybinį drėgmės surinkėją Vilniuje- Kaune.

Už papildoma mokestį kas savaitę atliekame statybinių medžiagų, paviršių monitoringą, kurio kaina už vieną matavimą 80 eurų.

Drėgmės surinkėjo nuoma – kaip optimaliai investuoti į drėgmės lygio normos atstatymą?

Kokia nauda yra jums iš paviršių drėgmės matavimo minimaliai bent kas savaite? pirmiausia jus optimizuojate procesa tiksliai žinodami kuriose vietose liko perteklyne drėgmė sienose, lubose, ar grindyse ar medinėse konstrukcijose todėl dar efektyviau ištraukynėjate drėgmė butent šildydami drėgnus paviršius iš kuriu ir efektyviau šalinasi drėgmė. O nežinodami jus tiesiog laikote ir nežinote konkrečios vietos ar toje vietoje jau pasišalino drėgmė ar ne, ar šildytuvą traukti į kitą vietą ar palikti toliau kaitinti butent tam tikrą vietą akcentuotai. To pasekoje, kai traukiate drėgmę neefektyviai, jūs prarandate pinigus už drėgmės surinkėjo nuoma kiekvieną dieną, deginate elektrą ir savo pinigus traukdami neefetyviai.

Dėgmės surinkėjo nuomą atliekant drėgmės lygio monitoringą

Tai reiškia, kad stebime procesą, kaip drėgmės surinkėjas išrenka drėgmę iš paviršių, tokių būdų mes ir klientas žino koks yra ištiesų statybinės medžiagos ar paviršiaus drėgnumas, ir kiek dar reikia laikyti, kad sumažinti drėgnumą iki leistinos normos. Laikantis šių principų ir efektytviai naudojant laiką bei elektros energiją, drėgmės surinkėjo nuoma tampa ekonomiškai naudinga ir labai efektivi.

Skirtingi paviršiai – skirtingos paviršių drėgmės normos.

Kekvienas paviršius turi savo normos skales. Norime pabrėžti, kad žmogus nesugeba įvertinti statybinių medžiagų arpaviršių drėgmės lygio, koks yra procentaliai drėgnumo lygis, neskaitant tų atvejų, kai drėgmė matosi akivaizdžiai, bet vistiek jūs nežinosite tiksklaus drėgmės lygio ant paviršiaus ar statybinės medžiagos. Jei klientas pageidauja, kad monitoringą atliktume kas dieną, už kiekvieną atvykimą papildomai moka 50 eurų, šis mokestis taikomas tik Vilniaus mieste, kitose miestose papildomai skaičiuojama pagal kilometražą į vieną pusę 1km/1 euras.

VISOS PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas šalinimas

Medžio grybo naikinimas

Termografinis fotografavimas - termoviziniai tyrimai

Nekilnojamo turto - objekto būklės įvertinimas

Pelėsio ir "Trobagrybio" priežasčių likvidavimas

Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas

Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Remonto ir apdailos darbai

Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

Skambinti dabar

Pelėsio ir medžio grybo Trobagrybio naikinimo paslaugos

Gyvenkime visiems sveikatai draugiškoje aplinkoje. Mūsų tikslas - teikti savo klientams aukščiausio lygio profesionalias, naujausiais irefektyviausiais metodais, paremtas pelėsio ir medžio grybo naikinimo-šalinimo paslaugas.

Susisiekus su mumis telefonu, nemokamai konsultuojame ir padedame surasti geriausią sprendimą susidūrus su pelėsiais ar medienos grybu "Trobagrybiu".

Straipsniai

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams

Mūsų klientų atsiliepimai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas. Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęs specifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktą darbą ir esant reikalui, būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė Kaunas

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir už atliktas pelėsio naikinimo paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija Vilnius

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojo cheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujo sumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikė rekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė į prašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km ir suteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su medžio grybu "Trobagrybiu".

Edmundas Radviliškio raj.