Drėgmės surinkėjo nuoma

Drėgmės surinkėjo nuoma

Profesionalaus drėgmės surinkėjo nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje už gerą kainą su pristatymu.

Drėgmės surinkėjo nuoma - kuomet viršijamos leistinos drėgmės normos ir atsiranda to lemiami padariniai. Nuomojame aukščiausios kokybės "FRAL" pramoninius - statybinius drėgmės surinkėją/-us - paros nuomos kaina 24 eurų. Už šią kainą patys atvežame ir pasiimame statybinį drėgmės surinkėją Vilniuje ir Vilniaus teritorijoje, tai pat papildomai gaunate ir pastatome statybinį šildytuvą 3,3KW, kad drėgmės surinkėjas dar efektyviau surinktų drėgmę.

Už papildoma mokestį kas savaitę atliekame statybinių medžiagų, paviršių monitoringą, kurio kaina už vieną matavimą 40 eurų.

Drėgmės surinkėjo nuoma - kaip optimaliai investuoti į drėgmės lygio normos atstatymą?

Kokia nauda yra jums iš paviršių drėgmės matavimo minimaliai bent kas savaite? pirmiausia jus optimizuojate procesa tiksliai žinodami kuriose vietose liko perteklyne drėgmė sienose, lubose, ar grindyse todėl dar efektyviau ištraukynėjate drėgmė butent šildydami drėgnus paviršius iš kuriu ir efektyviau šalinasi drėgmė. O nežinodami jus tiesiog laikote ir nežinote konkrečios vietos ar toje vietoje jau pasišalino drėgmė ar ne, ar šildytuvą traukti į kitą vietą ar palikti toliau kaitinti butent tam tikrą vietą akcentuotai. To pasekoje, kai traukiate drėgmę neefektyviai, jūs prarandate pinigus už drėgmės surinkėjo nuoma kiekvieną dieną, deginate elektrą ir savo pinigus traukdami neefetyviai.

Dėgmės surinkėjo nuomą atliekant drėgmės lygio monitoringą

Tai reiškia, kad stebime procesą, kaip drėgmės surinkėjas išrenka drėgmę iš paviršių, tokių būdų mes ir klientas žino koks yra ištiesų statybinės medžiagos ar paviršiaus drėgnumas, ir kiek dar reikia laikyti, kad sumažinti drėgnumą iki leistinos normos. Laikantis šių principų ir efektytviai naudojant laiką bei elektros energiją, drėgmės surinkėjo nuoma tampa ekonomiškai naudinga.

Skirtingi paviršiai - skirtingos paviršių drėgmės normos.

Kekvienas paviršius turi savo normos skales. Norime pabrėžti, kad žmogus nesugeba įvertinti statybinių medžiagų ar paviršių drėgmės lygio, koks yra procentaliai drėgnumo lygis, neskaitant tų atvejų, kai drėgmė matosi akivaizdžiai, bet vistiek jūs nežinosite tiksklaus drėgmės lygio ant paviršiaus ar statybinės medžiagos. Jei klientas pageidauja, kad monitoringą atliktume kas dieną, už kiekvieną atvykimą papildomai moka 15 eurų, šis mokestis taikomas tik Vilniaus mieste, kitose miestose papildomai skaičiuojama pagal kilometražą į vieną pusę 1km/0,50 euro centai.

Mūsų klientų atsiliepimai:

Foto galerijos

Drėgmės ištraukimas iš šlapių sienų ir lubų

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Suteikėme konsultacijų kaip išspresti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių

0

Metų darbo patirtis

0

Išnaikinome ir pašalinimo pelėsio židinių

100%

Atliktiems darbams suteikiame garantija