Pelėsio ir "Trobagrybio" priežasčių šalinimas, likvidavimas

pelesio_ir_medzio_grybo_trobagrybio_priezasciu_nustatymas_likvidavimas_860651043_

Šį paslauga dažniausiai susijusi su įvairiais defektais, kuriuos reikia pašalinti. Bet kad įvertinti kokie, tai defektai netgi mums reikia jau atlikti tyrimą diagnostiką su įranga kurios metu jau galime konkrečiai indetefikuoti visus iškilusius defektus ir konkrečiai įvertinti kokius defektus teks šalinti ir kaip jus tvarkyti, kokiais sprendimais atlikti, kokomis medžiagomis, kokius etapus reikės atlikti ir t.t. Pvz. jei jūsų butą ar nama užliejo visa aukšta tuomet butina išmatuoti visus paviršius, tai yra sienas praksanuoti su termovizoriumi ir drėgnomačių medžiagų, grindis kokia sienų, grindų sukilusi konstrukcijų drėgmė, nes jos nenustačius neimanoma indentifikuoti apskritai kokie etapai reikalingi, kokie žingsniai. Dažnai pasitaiko atvejų kai klientai bando patys išspresti problemas nežinodami eigos etapu taisyklių. Pvz: jei jūsų butas užlietas negalima traukti drėgmės iš sienų, grindų neatlikus dezinfekavimo nuo pelėsio chemikalais ar neišazonavus-dezinfekavus oro patalpos.

KODĖL? o gi atsakimas paprastas, jus paskubinsite pelėsio augima x10 kartu greičiau, ir vietoj to kad butu jums kainave daug pigiau išsikvietus pelėsio naikinimo ekspertus dar prieš kad jums sudarytu visa darbų plano eiga su minimaliais nuostoliais jus pradedate auginti pelėsį, ir tokiu budu prisidarote dar daugiau problemų, nes užauginate pelėsio plantacijas, pradeda patalpoje atsirasti aštrus pelėsio kvapas, kurio pasakoje didėja kaštai vietoj to kad mažintumete , o tai viskas atsiliepia finansiškai.

VISOS PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas šalinimas

Medžio grybo naikinimas

Termografinis fotografavimas - termoviziniai tyrimai

Nekilnojamo turto - objekto būklės įvertinimas

Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas

Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija

Drėgmės surinkėjo nuoma

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Remonto ir apdailos darbai

Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

Skambinti dabar

Pelėsio ir medžio grybo Trobagrybio naikinimo paslaugos

Gyvenkime visiems sveikatai draugiškoje aplinkoje. Mūsų tikslas - teikti savo klientams aukščiausio lygio profesionalias, naujausiais irefektyviausiais metodais, paremtas pelėsio ir medžio grybo naikinimo-šalinimo paslaugas.

Susisiekus su mumis telefonu, nemokamai konsultuojame ir padedame surasti geriausią sprendimą susidūrus su pelėsiais ar medienos grybu "Trobagrybiu".

Straipsniai

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams

Mūsų klientų atsiliepimai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas. Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęs specifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktą darbą ir esant reikalui, būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė Kaunas

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir už atliktas pelėsio naikinimo paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija Vilnius

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojo cheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujo sumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikė rekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė į prašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km ir suteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su medžio grybu "Trobagrybiu".

Edmundas Radviliškio raj.