Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

pelesio_naikinimas_is_automobilio_salono_tel_860651043__

Profesionaliai ir efektyviai atliekame pelėsio naikinimo paslaugas iš automobilio salono.

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono atliekamas naudojant iš karto du būdus pelėsio naikinimui iš automobilio salono. Konkrečiai dezinfekuojame ir išvalome supelijusius automobilio salono kilimelius ir kilimus, sėdynias, bei kitas vietas ir paviršius.

Pelėsio naikinimo iš automobilio salono procesas.

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono yra atliekamas apdirbant chemikalais 2-4 kartus, priklausomai nuo to, kaip gyliai ir kiek laiko užsibuvo pelėsis automobilio salone.

Paprastai užtenka apdirbti chemikalais ir išplauti po kiekvieno apdorojima pelėsį iš automobilio salono vidutiniškai 3 kartus kartojant procedurą. Kartais pasitaiko atveju kai reikia ir 4 kartus pakartoti procedurą kad išnaikintį pelėsį. Viskas priklauso kaip seniai ir kaip giliai prasiskverbe pelėsisi į audinius.

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono: užbaigus – jokio kontakto su chemikalais.

Po kiekvieno apdirbimo chemikalais iš to paviršiaus yra su pramoniniais plaunamais siurbliais ištraukiamas chemikalas ir išplaunamas vandenių, tam kad nebeliktu chemikalo dalelių. Todėl klientas niekaip neturės kontakto su chemikalais, nes jo po išplovimo nelieka. Ir po išplovimo pramoniniais plaunamais siurbliais dezinfekuojant ir išnaikinant pelėsį yra naudojamas antras būdas.

Ir vėl gaivus kvapas automobilyje

Atliekamas viso automobilio ozonavimas pramoninių ozonatoriumi, kuris išskyria 250 gr. ozono, taip yra dezinfekuojamas ozonu automobilio salono oras nuo pelėsio sporų. Tokiu budu pasikeičia automobylyje salono kvapas. Dingsta senienos kvapas. Veliau automobilį po oro dezinfekavimo nuo pelėsio sporų ozonavimo budu reikia išvėdinti. Ir paprastai ozonas iš automobilio salono pasišalina atidarius visas automobilio salono dureles ir bagažinės dureles, per 30 – 60 min.

VISOS PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas šalinimas

Medžio grybo naikinimas

Termografinis fotografavimas - termoviziniai tyrimai

Nekilnojamo turto - objekto būklės įvertinimas

Pelėsio ir "Trobagrybio" priežasčių likvidavimas

Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas

Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija

Drėgmės surinkėjo nuoma

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Remonto ir apdailos darbai

Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

Skambinti dabar

Pelėsio ir medžio grybo Trobagrybio naikinimo paslaugos

Gyvenkime visiems sveikatai draugiškoje aplinkoje. Mūsų tikslas - teikti savo klientams aukščiausio lygio profesionalias, naujausiais irefektyviausiais metodais, paremtas pelėsio ir medžio grybo naikinimo-šalinimo paslaugas.

Susisiekus su mumis telefonu, nemokamai konsultuojame ir padedame surasti geriausią sprendimą susidūrus su pelėsiais ar medienos grybu "Trobagrybiu".

Straipsniai

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams

Mūsų klientų atsiliepimai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas. Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęs specifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktą darbą ir esant reikalui, būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė Kaunas

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir už atliktas pelėsio naikinimo paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija Vilnius

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojo cheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujo sumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikė rekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė į prašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km ir suteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su medžio grybu "Trobagrybiu".

Edmundas Radviliškio raj.