Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Profesionaliai ir efektyviai atliekame pelėsio naikinimo paslaugas iš automobilio salono.

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono atliekamas naudojant iš karto du būdus pelėsio naikinimui iš automobilio salono. Konkrečiai dezinfekuojame ir išvalome supelijusius automobilio salono kilimelius ir kilimus, sėdynias, bei kitas vietas ir paviršius.

Pelėsio naikinimo iš automobilio salono procesas.

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono yra atliekamas apdirbant chemikalais 2-4 kartus, priklausomai nuo to, kaip gyliai ir kiek laiko užsibuvo pelėsis automobilio salone.

Paprastai užtenka apdirbti chemikalais ir išplauti po kiekvieno apdorojima pelėsį iš automobilio salono vidutiniškai 3 kartus kartojant procedurą. Kartais pasitaiko atveju kai reikia ir 4 kartus pakartoti procedurą kad išnaikintį pelėsį. Viskas priklauso kaip seniai ir kaip giliai prasiskverbe pelėsisi į audinius.

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono: užbaigus - jokio kontakto su chemikalais.

Po kiekvieno apdirbimo chemikalais iš to paviršiaus yra su pramoniniais plaunamais siurbliais ištraukiamas chemikalas ir išplaunamas vandenių, tam kad nebeliktu chemikalo dalelių. Todėl klientas niekaip neturės kontakto su chemikalais, nes jo po išplovimo nelieka. Ir po išplovimo pramoniniais plaunamais siurbliais dezinfekuojant ir išnaikinant pelėsį yra naudojamas antras būdas.

Ir vėl gaivus kvapas automobilyje

Atliekamas viso automobilio ozonavimas pramoninių ozonatoriumi, kuris išskyria 250 gr. ozono, taip yra dezinfekuojamas ozonu automobilio salono oras nuo pelėsio sporų. Tokiu budu pasikeičia automobylyje salono kvapas. Dingsta senienos kvapas. Veliau automobilį po oro dezinfekavimo nuo pelėsio sporų ozonavimo budu reikia išvėdinti. Ir paprastai ozonas iš automobilio salono pasišalina atidarius visas automobilio salono dureles ir bagažinės dureles, per 30 - 60 min.

Mūsų klientų atsiliepimai:

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Suteikėme konsultacijų kaip išspresti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių

0

Metų darbo patirtis

0

Išnaikinome ir pašalinimo pelėsio židinių

100%

Atliktiems darbams suteikiame garantija