Termografija - termografinis fotografavimas paslaugos atliekame visoje Lietuvoje

+37060651043

Visas mūsų teikiamas profesionalias paslaugas rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą

Taip pat galite su mumis susisiekti Jums patogiu būdu

Termografija - termografinis fotografavimas

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Atliekame termovizinius tyrimus – tiriame būtų, namų sienų stogų grindų būklę. Termoviziniai tyrimai atliekamiir iš patalpų vidaus ir iš objekto išorės. Norite sužinoti savo buto ar namo būklę, išsiaiškinti kur prarandama šilumabei patiriami šilumos nuostoliai, pro kur veržiasi šaltis ar drėgmė? Išsikvieskite mus – atliksime profesionaliustermovizinius tyrimus su pačiu naujausiu termovizoriumi FLIR (tai vieni iš tiksliausių termovizinių prietaisųrinkoje skirtų profesionalams).

Atlikus termovizinį skanavimą pateiksime konkrečią termovizinio tyrimo analizęžodžių, o esant pageidavimui ir raštų už papildoma mokestį, paaiškinsime per kur ir kodėl prarandama šiluma,skverbiasi šaltis ar drėgmė, patarsime kokių veiksmų imantis galite apsaugoti savo butą ar namą.

Taip pat atliekame drėkstančių vietų nustatymą, kurios pelija arba kurios yra potencialios pelėsio formavimuisi.Naudodami termovizorių aptinkame šalčio tiltelius (aplink langus), sienų, stogo, lubų įtrūkimus (kampuose ir persiūles), drėgmės skverbimasi (dėl prastai užsandarinto stogo, įtrūkusių vamzdžių, sutrūkusių sienų, stogo ir t.t.).

Termovizinių tyrimų kainos:

Buto iki 100 m iš vidaus ir išorės – nuo 80Eurai;

Namo iki 100 m iš vidaus ir išorės – nuo 100Eurų;

Namo nuo 100 m iki 200 m – nuo 100Eurų;

Namo nuo 200 m iki 300 m – nuo 110Eurų;

Namo nuo 300 m iki 400 m – nuo 140Eurų;

Daugiabučių namų bei namų, kurių plotas didesnis nei 400 m pilno termovizinio skanavimo kainasutartinė.Atlikus termovizinius tyrimus klientui pateikiamos paprastos bei termovizinės nuotraukos. Paprastosenuotraukose matoma kokioje aplinkoje buvo fotografuojama, termovizinėse nuotraukose – kur yra tam tikrosproblemos. Termovizinėje nuotraukoje objektas yra atvaizduojamas spalvų gama, kur spalvos žymi šalčiausiasbei šilčiausias paviršiaus vietas bei drėgmę. Termovizines nuotraukas įkeliame į kliento kompiuterį arbaatsiunčiame elektroniniu paštu.

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Suteikėme konsultacijų kaip išspresti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių

0

Metų darbo patirtis

0

Išnaikinome ir pašalinimo pelėsio židinių

100%

Atliktiems darbams suteikiame garantija