Medžio grybo "Trobagrybio" naikinimas

medienos_grybo_naikinimas_trobagrybio_salinimas

Medžio grybo “Trobagrybio” naikinimas.

Tai yra mūsų sritis kuria užsiimame daugiau nei 9-metus.Per tą laiką jau išnaikinome iš daugiau nei 2300 objektų.Esame savo srities ekspertai. Profesionaliai naikiname-šaliname medžio grybą “Trobagrybį” iš įvairių vietų irpaviršių. Taip pat tvarkome jau neatstatomai pažeistasmedienos konstrukcijas ar kitus paviršius. Išpjaunamepažeistus paviršius, o į jų vietą įstatome –sumontuojame naują medieną arba pakeičiame mūrų.

Medžio grybo “Trobagrybio” naikinimas – darbų eiga, etapai.

Aplink esančią nepažeistą medieną apdorojame chemikalais, papildomai atliekamas dezinfekavimas ozonu – ozonavimobūdu ir taip apsaugomos konstrukcijos – paviršiai nuo galimo grybo formavimosi. Savo darbe naudojame specialias,profesionalias chemines priemones, kurios apsaugo bei naikiną medžio grybą “Trobagrybį” nuo betoninių, mūrinių,medinių paviršių ar iš medienos vidinių sluoksnių. Yra dviejų tipų būdai medienos apdirbimui, chėmikalai išorinis ir vidinis,kai mediena yra sugrežiojima ir užpildoma chėmikalais-koncervantais. Naudojamos priemonės užtikrina, kad medienosgrybas “Trobagrybis” neatsinaujins. Medžio grybo “Trobagrybio” naikinimas reikalauja specialių matavimų su įranga. Pirmąkartą atvykę į objektą atliekame tyrimą diagnostiką su įranga ištiriame, medžio grybo “Trobagrybio” pažeistaskonstrukcijas išmatuojame pažeistą plotą, bei pažeidimų stiprumą.

Medžio grybo “Trobagrybio” naikinimas pradedamas tik atlikus būtinus matavimus.

Matavimams naudojame profesionalius prietaisus, t.y.: statybinių medžiagų drėgmės matuoklį, nustatyti statybiniųmedžiagų būklei, santykinės drėgmės matuoklį, nustatyti ar neviršijamos oro drėgmės normos, bei atliekame skanavimątermovizoriumi, įvertinti medienos pažeidimams. Atlikę matavimus sudarome darbų planą ir paskaičiuojame pilnosapimties darbų sąmata nuo konstruktyvo diamontavimo iki apdailos atstatimo, klientui pateikiame visos buklės įvertinimąžodžių, kaip reikėtų elgtis šioje situacijoje, bei supažindiname su darbų eiga. Bendras medžio grybo tyrimas kainuoja 150 eurų, į šią kainą įskaičiuotas pažeistų paviršių skanavimas termovizoriumi, statybinių medžiagų drėgmės matavimas visupaviršių, radiacijos matavimas, bei santykinės drėgmės matavimas, profesionali konsultacija, sprendimų pasiūlymas, kądaryti kad išvengti grybo, darbų plano eigos sudarimas, sąmatos darbų skaičiavimas.

Kam reikalingas radiacijos matavimas teikiant medžio grybo “Trobagrybio” naikinimo – šalinimo paslaugą?

Pasitaiko dažnai atvejų, kuomet atlikus matavimus, ten kur yra įsiveisęs medžio grybas “Trobagrybis” į rąstines, karkasinessodybas ar gyvenamuosius namus, į jų rąsto ar karkaso konstrukcijas, nustatomas radiacijos fono padidėjimas. Kuo ilgiaumedžio grybas “Trobagrybis” auga ir didėja tuo jis savyje daugiau sukaupia radiaciją, bei didėja patalpos radiacinis fonas.Kaip žinia padidėjusi radiacija žmogui yra kensminga žalinga, gali sukelti įvairias lygas, lygų komplikacijas. Pabloginažmogaus gyvenimo kokybę, bei sutrumpina gyvenimo trukmę.Į savo drabą žiūrime rimtai, siekiame suteikti kokybišką medžio grybo “Trobagrybio” naikinimo – šalinimo paslaugą, todėlradiacijos matavimai yra būtini ir reikalingi tam kad įsivertinti sitauciją, ir išsiaiškinti kokius apskritai reikės atlikti darbus.

Medžio grybo “Trobagrybio” pagalba sukaupta ir kaupiama radiacija plinta.

Medžio grybas “Trobagrybis” kaupdamas ir sukaupes radiaciją, ją savo gijomis – šaknimis perduoda į gruntą, rąsto, karkasokonstrukcijas. Todėl esant tokiam atvejui, kai yra nustatomas padidėjas radiacinis fonas, teikdami medžio grybo“Trobagrybio” paslaugą pašaliname radiacija užkresta grunta, konstrukcijas, tam kad sumažinti ir suvienodinti patalpųradiacinį foną su tos vietovės radiaciniuu fonu.

Į kitus miestus atvykstame įskaičiuojant kuro sąnaudas – 1 km / 0,6 Euro centų (mokestis skaičiuojamas tik į vieną pusę),PVZ: JEI GYVENATE KAUNE IKI JŪSŲ BUTŲ 100KM NUO VILNIAUS, TAI KELIONĖS IŠLAIDOS BUTŲ PAPILDOMAI 60 EURŲ.Papildomai atliekame dokumentų parengimą draudimui, teismui ar žalos atlyginimui iš kaltininko. Dokumentų parengimaskainuoja 200 eurų. Parengti dokumentui naudojame visų aparatų rodmenis, foto nuotraukos. Norėtume atkreipti dėmesį,kad medžio grybas “Trobagrybis” yra negrįžtamai ardantis medieną ir su laiku vis labiau prastinantis jos eksploatacinessavybes, silpnėja medinių konstrukcijų stiprumas, sėda namo sienos, dėl sedimo pradeda kambario dūrisnebeužsidarynėti, trukinėja sienos, perdanga medinė sėda, buna kartais net akisvaizdus perdangos sėdimas, trukinėjalangai, nebeatsidaro langai arba lauko dūris ir normaliai nebeužsidaro. Patariame nedelsti ir sureaguoti iš anksto, kadmedienos grybas”Trobagrybis” nepridarytų daugiau žalos. Įsisenėjus medžio grybui “Trobagrybiui” sudėtingėja jopašalinimas ir medienos paviršių ar konstrukcijų atstatymas, o tai didina sąnaudas, o tuo pačiu ir darbų atlikimo kainą.Atatatynėjame tiek rąstinias ir karkasinės konstrukcijas, renovuojame sodybas. Galime išpjauti jūsų norimoje vietoje langoanga, dūrų angą, ar padidinti esamas angas.

VISOS PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas šalinimas

Termografinis fotografavimas – termoviziniai tyrimai

Nekilnojamo turto – objekto būklės įvertinimas

Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas

Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija

Drėgmės surinkėjo nuoma

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Remonto ir apdailos darbai

Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

Skambinti dabar

Pelėsio ir medžio grybo Trobagrybio naikinimo paslaugos

Gyvenkime visiems sveikatai draugiškoje aplinkoje. Mūsų tikslas – teikti savo klientams aukščiausio lygio profesionalias, naujausiais irefektyviausiais metodais, paremtas pelėsio ir medžio grybo naikinimo-šalinimo paslaugas.

Susisiekus su mumis telefonu, nemokamai konsultuojame ir padedame surasti geriausią sprendimą susidūrus su pelėsiais ar medienos grybu "Trobagrybiu".

Straipsniai

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams

Štai ką apie mus sako mūsų klientai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas.Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęsspecifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktądarbą ir esant reikalui,būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojocheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujosumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikėrekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė įprašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km irsuteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su trobagrybiu.

Edmundas Radviliškio raj.