Medžio grybo "Trobagrybio" naikinimas

medienos_grybo_naikinimas_trobagrybio_salinimas

Medžio grybo “Trobagrybio” naikinimas.

Tai yra mūsų sritis kuria užsiimame daugiau nei 13metų. Per tą laiką jau išnaikinome iš daugiau nei 2400 objektų. Esame savo srities ekspertai. Profesionaliai naikiname-šaliname medžio grybą “Trobagrybį” iš rąstinių, karkasinių, mūrinių namų konstrukcijų , bei įvairių vietų ir paviršių. Taip pat tvarkome jau neatstatomai pažeistas medienos konstrukcijas ar kitus paviršius. Išpjauname pažeistus paviršius, o į jų vietą įstatome –sumontuojame naują medieną arba pakeičiame mūrų.

Medžio grybo “Trobagrybio” naikinimas – darbų eiga, etapai.

Aplink esančią nepažeistą medieną apdorojame pramoniniais chemikalais, papildomai atliekamas oro dezinfekavimas ozonu – ozonavimo būdu ir taip yra išdezinfekuojamas oras nuo medžio grybo "Trobagryio" sporų taip apsaugomos konstrukcijos – paviršiai nuo galimo grybo formavimosi. Savo darbe naudojame specialias, profesionalias chemines priemones, kurios apsaugo bei naikiną medžio grybą “Trobagrybį” nuo betoninių, mūrinių, medinių paviršių ar iš medienos vidinių sluoksnių. Yra dviejų tipų būdai medienos apdirbimui, chėmikalai išorinis kai mediena apipurškiama specialia chemija kuri nužudo medžio gryba "Trobagrybį" ir vidinis, kai mediena yra sugrežiojima ir užpildoma chėmikalais-koncervantais. Naudojamos priemonės užtikrina, kad medienos grybas “Trobagrybis” neatsinaujins. Medžio grybo “Trobagrybio” naikinimas reikalauja specialių matavimų su įranga. Pirmąkartą atvykę į objektą atliekame tyrimą diagnostiką su įranga ištiriame, medžio grybo “Trobagrybio” pažeistas konstrukcijas išmatuojame pažeistą plotą, bei pažeidimų stiprumą.

Medžio grybo “Trobagrybio” naikinimas pradedamas tik atlikus būtinus matavimus.

Matavimams naudojame profesionalius prietaisus, t.y.: statybinių medžiagų drėgmės matuoklį, nustatyti statybinių medžiagų būklei, santykinės drėgmės matuoklį, nustatyti ar neviršijamos oro drėgmės normos, bei atliekame skanavimą termovizoriumi, įvertinti medienos pažeidimams. Atlikę matavimus užsirašome duomenys pagal Jūsų namo pažeidimus sudarome darbų planą tiek žodžių tiek raštu ir paskaičiuojame pilnos apimties darbų sąmatą nuo konstruktyvo diamontavimo iki apdailos atstatimo darbų, klientui pateikiame visos buklės įvertinimą žodžių, kaip reikėtų elgtis šioje situacijoje, bei supažindiname su darbų eiga. Bendras medžio grybo tyrimas-diagnostika, bei sąmatos skaičiavimas kainuoja 200 eurų, į šią kainą įskaičiuotas pažeistų paviršių skanavimas termovizoriumi, statybinių medžiagų drėgmės matavimas visų paviršių, radiacijos matavimas, bei santykinės drėgmės matavimas, profesionali konsultacija, sprendimų pasiūlymas, ką daryti kad išvengti grybo, darbų plano eigos sudarimas, sąmatos darbų skaičiavimas.

Kam reikalingas radiacijos matavimas teikiant medžio grybo “Trobagrybio” naikinimo – šalinimo paslaugą?

Pasitaiko dažnai atvejų, kuomet atlikus matavimus, ten kur yra įsiveisęs medžio grybas “Trobagrybis” į rąstines, karkasines sodybas ar gyvenamuosius namus, į jų rąsto ar karkaso konstrukcijas, nustatomas radiacijos fono padidėjimas. Kuo ilgiau medžio grybas “Trobagrybis” auga ir didėja tuo jis savyje daugiau sukaupia radiaciją, bei didėja patalpos radiacinis fonas. Kaip žinia padidėjusi radiacija žmogui yra kensminga žalinga, gali sukelti įvairias lygas, lygų komplikacijas. Pablogina žmogaus gyvenimo kokybę, bei sutrumpina gyvenimo trukmę.Į savo drabą žiūrime rimtai, siekiame suteikti kokybišką medžio grybo “Trobagrybio” naikinimo – šalinimo paslaugą, todėl radiacijos matavimai yra būtini ir reikalingi tam kad įsivertinti sitauciją, ir išsiaiškinti kokius apskritai reikės atlikti darbus.

Medžio grybo “Trobagrybio” pagalba sukaupta ir kaupiama radiacija plinta.

Medžio grybas “Trobagrybis” kaupdamas ir sukaupes radiaciją, ją savo gijomis – šaknimis perduoda į gruntą, rąsto, karkaso konstrukcijas. Todėl esant tokiam atvejui, kai yra nustatomas padidėjas radiacinis fonas, teikdami medžio grybo “Trobagrybio” paslaugą pašaliname radiacija užkresta grunta, konstrukcijas, tam kad sumažinti ir suvienodinti patalpų radiacinį foną su tos vietovės radiaciniu fonu.

Į kitus miestus atvykstame įskaičiuojant kuro sąnaudas – 1 km / 1 Euras (mokestis skaičiuojamas tik į vieną pusę), PVZ: JEI GYVENATE KAUNE IKI JŪSŲ BUTŲ 100KM NUO VILNIAUS, TAI KELIONĖS IŠLAIDOS BUTŲ PAPILDOMAI 100 EURŲ. Norėtume atkreipti dėmesį, kad medžio grybas “Trobagrybis” yra negrįžtamai ardantis medieną ir su laiku vis labiau prastinantis jos eksploatacines savybes, silpnėja medinių konstrukcijų stiprumas, sėda namo sienos, dėl sedimo pradeda kambario dūris nebeužsidarynėti, trukinėja sienos, perdanga medinė sėda, buna kartais net akivaizdus perdangos sėdimas, trukinėja langai, nebeatsidaro langai arba lauko dūris ir normaliai nebeužsidaro. Patariame nedelsti ir sureaguoti iš anksto, kad medienos grybas”Trobagrybis” nepridarytų daugiau žalos. Įsisenėjus medžio grybui “Trobagrybiui” sudėtingėja jo pašalinimas ir medienos paviršių ar konstrukcijų atstatymas, o tai didina sąnaudas, o tuo pačiu ir darbų atlikimo kainą. Atstatynėjame tiek rąstinias ir karkasinės konstrukcijas, ar kombinuotas konstrukcijas mūras + rąstas, karkasas, renovuojame sodybas. Galime išpjauti jūsų norimoje vietoje lango anga, dūrų angą, ar padidinti esamas angas.

VISOS PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas šalinimas

Termografinis fotografavimas - termoviziniai tyrimai

Nekilnojamo turto - objekto būklės įvertinimas

Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas

Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija

Drėgmės surinkėjo nuoma

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Remonto ir apdailos darbai

Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

Skambinti dabar

Pelėsio ir medžio grybo Trobagrybio naikinimo paslaugos

Gyvenkime visiems sveikatai draugiškoje aplinkoje. Mūsų tikslas - teikti savo klientams aukščiausio lygio profesionalias, naujausiais irefektyviausiais metodais, paremtas pelėsio ir medžio grybo naikinimo-šalinimo paslaugas.

Susisiekus su mumis telefonu, nemokamai konsultuojame ir padedame surasti geriausią sprendimą susidūrus su pelėsiais ar medienos grybu "Trobagrybiu".

Straipsniai

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams

Štai ką apie mus sako mūsų klientai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas.Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęsspecifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktądarbą ir esant reikalui, būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojocheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujosumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikėrekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė įprašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km ir suteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su trobagrybiu.

Edmundas Radviliškio raj.