Profesionalus pelėsio naikinimas – šalinimas

pelesio_naikinimo_paslaugos_profesionalios_860651043

Profesionalus pelėsio naikinimas šalinimas atliekamas su aukščiausios kokybės priemonėmis. Atliekame profesionalias pelėsio naikinimo-šalinimo,valymo paslaugą/-as su 100% garantija!!! Pelėsio naikinimo – šalinimo, valymo paslaugas teikiame jau 10metų, t.y., nuo 2010 metų sausio mėnesio. Per šį laikotarpį jau esame išnaikinę pelėsį daugiau nei 11129 objektų. Mūsų įgauta vertinga praktinė patirtis teikiant pelėsio naiknimo-šalinimo, valymo paslaugą/-as leidžiamums pasiekti labai efektyvų rezultatą ir savo atliktųdarbų kokybei taikyti ir teikti 100% garantiją!

Kaip nustatoma pelėsio naikinimo, šalinimo ir valymo darbų kaina?

Turėdami specifines žinias savo klientams garantuojame, jog pelėsio naikinimas šalinimas bus efektyviai išnaikintas, pašalintas ir išvalytas 100% ir ateityje daugiau nebeatsiras. Norint tinkamai įvertinti pelėsio naikinimo-šalinimo, valymokainą, pirmą kartą, rekomenduojame mus išsikviesti įobjektą. Atvykę į objektą, matydami visas aplinkybes ir sutuaciją,galime tinkamai nustatyti pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo kainą bei suteikti Jums profesionalią konsultaciją ir pateiktiišvadas ir rekomendacijas kaip spresti iki galo problema, kurių laikydamiesi išvengsite pelėsio visam laikui! Atvykimas įobjektą nustatyti darbųkainai ir suteikti konsultacijai bei pateikti išvadoms ir nustatyti patalpų oro santykinę drėgmę,išmatuoti pažeistų paviršių medžiagų santykinę drėgmę kainuoja 150 Eurų ( objekto apžiūra su profesionaliu oro dregmės matuokliu ir profesionaliu statybinių medžiagų paviršių matuokliu užtrunka nuo 1 val. iki 1,5 valandos, priklausomai nuopatalpų dydžio). Esant reikalui atliekame termovizorinį tyrimą, kurio metu skanuojame su termovizoriumi grindų, sienų,lubų paviršius, kad gauti dar tikslesnes išvadas. Termovizorinis fotografavimas kainuoja nuo 150 Eurų., priklausomai nuo objekto dydžio. Nufotografuojame su termovizoriumi pažeistus paviršius (drėgmės šaltinius, sienų, lubų, grindų įtrūkimus, šalčio tiltelius) iš karto, vietoje suteikiame rekomendacijas ką toliau reikėtų atlikti ir kokių veiksmų imtis. Termovizorinesnuotraukas įkeliame į Jūsų kompiuterį arba atsiunčiame į Jūsų elektroninį paštą, taip pat nuotraukas pakomentuojame.

profesionalios pelėsio naikinimo paslaugoos_860651043_paslauga_1
profesionalios pelėsio naikinimo paslaugoos_860651043_paslauga_2
profesionalios pelėsio naikinimo paslaugoos_860651043_paslauga_3

Profesionalaus pelėsio naikinimo šalinimo kaina priklauso nuo to ant kokiu paviršių auga pelėsis, koks yra valymo sudėtingumas ir sąnaudos.

Pastaba: kiekvienas objektas yra unikalus, todėl nustatyti kainą telefonu kiek kainuotu pelėsio naikinimo darbai yrapraktiškai neįmoma, nes negalima matyti visų aplinkybių ir smulkmenų, į kurias klientai dažniausiai neatkreipia dėmesio.Vis dėl to, yra ir kitas būdas nustatyti pelėsio naikinimo kainą. Jūs galite mums atsiųsti kokybiškai nufotografuotasnuotraukas su aprašymais koks yra pelėsio plotas kvadratiniais metrais, kiek yra dėmių pelėsio, kiek yra juostų pelėsio.Nufotografuotos pelėsio nuotraukos turi būti pateiktos viena nuotrauka iš arti kita iš toli kad matytusi bendrasvaizdas kaip atrodo pelėsio pažeistos vietos. Tuomet mes galime nustatyti apytikslę pelėsionaikinimo-šalinimo irvalymo kainą. Tačiau, jei atvykus į objektą pastebimos naujos aplinkybės, kitos užrkėstos apimtos pelėsio vietos, apiekurias klientas neužsiminė ar nepastebėjo, pelėsio naikinimas šalinimas paslaugos kaina iškarto vietoje derinama,įvertinant naujai atsiradusias aplinkybes. Kad būtų išvengta netikėtumų, būtina labai konkrečiai aprašyti viską. Jei kainakoreguojasi dėl neaptartų aplinkybių, už tai, kas nebuvo aptarta iki darbų pradžios, negalime prisiimti atsakomybės.

Profesionalus pelėsio naikinimas šalinimas, valymo kainą nustatome pagal šiuos kriterijus:

1) Ant kokio paviršiaus yra susiformavęs pelėsis: ar ant tapetų, po tapetais, ant sienos ar po dažais. Kiekvienoje situacijojereikia numatyti smulkmenas, nes tai įtakoja sugaištamą laiką, bei panaudojamų cheminių priemonių kiekį. Pavyzdžiui, jeigupaviršius yra stipriai sugeriantis (nedažyta siena), cheminių priemonių išeiga būna didesnė, nei valant pelėsį nuo į savenesugeriančio paviršiaus (dažytos sienos, tapetų). Priklausomai nuo aplinkybių darbo laiko trukmė gali ilgėti.

2) Koks yra pelėsio užkrėsto paviršiaus plotas (kvadratiniais metrais).

3) Kiek iš viso yra pelėsio židinių taškų, kokiose vietose ir kaip jie yra išsidėstę.

4) Ar sudėtinga prieiti prie pelėsio židinių (pvz.: ar tai yra pelėsio židinys už pvz. virtuvinės spintelės, ar reikės tam tikrusbaldus nukabinti, perstumti ar išmontuoti ir vėl sumontuoti; ar pelėsio židinys yra 3-7 m aukštyje, ant lubų ar ant sienos, arreikia pasiruošti ir atsigabenti papildomą įrangą, kaip kopečios ir pan.).

5) Ar pelėsio naikinimas šalinimas, valymas bus tik neautralizuojamas cheminiu būdu pelėsis (vien tik pelėsioneautralizavimas rekomenduojamas tik tuo atveju, jeigu klientas artimiausiu metu žada daryti remontą) ar taip patpageidaujamas ir estetinis vaizdas. Tik neutralizuojant pelėsio židinį ar židinius paslaugos kaina gali būti mažesnė. Jeipageidaujama kiek įmanomamaksimaliai išvalyti paviršių nuo pelėsio, cheminių priemonių išeiga padidėja maždaugtrigubai, bei atsiranda papilomas darbas – pelėsio valymas kas irgi įtakoja kainą. Objektyviausiai kaina yra įvertinamamatant visas aplinkybes.

Profesionalus pelėsio naikinimas šalinimas atliekamas etapais:

1) Pirmiausia, atvykę pagal iškvietimą įvertiname objekto būklę, suteikiame konsultaciją, numatome pelėsio naikinimodarbų eigą. Atvykimo, konsultacijos ir pelėsio šalinimo kainos nustatymui taikome vienkartinį 150 Eurų mokestį. Jei esantreikalui reiktu skanuoti su termovizoriu grindų, lubų, sienų paviršius norint išsiakinti kur yra sienose, lubose, grindyse įtrūkimai, šalčio tilteliai, drėgmės šaltiniai papildomai kainuotuų nuo 120 Eurų. Pastaba. Pasitaiko atvejų, kuomet visų pelėsio židinių iš pradžių vizualiai nematyti – jie aptinkami darbų eigoje. Tokiu atveju kaina gali kisti, apie tai iškarto informuojame klientą ir suderiname naują kainą.

2) Rekomenduojame, jog klientai prieš mūsų darbų pradžią atlaisvintų patalpas, perstumtų baldus, kad jie netrukdytųdirbti su pelėsio pažeistais paviršiais. Priešingu atveju, jei tenka stumdyti, kraustyti baldus, už tai įmamas papildomasmokestis. Tačiau, jei klientas nenori pats stumdyti baldų ir pageidauja, kad tai atliktume mes,tuomet sutartą kainą iškartoįskaičiuojame į visų darbų sąmatos kainą. Kuomet patalpos būna atlaisvintos ir paruoštos darbui, infekuoti pelėsio paviršiaiišpurškiami specialia cheminia medžiaga, kuri nužudo pelėsio grybelį, bei jo sporas ir taip neutralizuoja pelėsį. Po kuriolaiko suveikus šiai pelėsio naikinimo priemonei, paviršius yra maksimaliai kruopščiai išvalomas ir po valimo paviršiuspadengiamas cheminia medžiaga, kuri suteikia išvalytam paviršiui ilgaliaikia apsauga. Bet koks valomas paviršiusnuvalomas maksimaliai švariai ir krupščiai Galiausiai dar karta pakartojamas paviršiaus ploto nupirškimas specialiachemija, kuri paviršiui suteikia ilgalaikę apsaugą nuo pelėsio atsiradimo ir formavimosi ant paviršiaus.100% garantuojamepelėsio naikinimo paslaugos kokybę ir tai jog mūsų nuvalytoje vietoje pelėsis nebeatsiras, net ir esant pakankamaipalankioms sąlygoms jo atsiradimui. Pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo ekspertai suteiks kokybišką pelėsio naikinimopaslaugą ir suteiks atliktiems darbas 100% garantija darbų kokybei. Kaip atrodo pelėsis prieš darbo pradžia, bei jau išnaikinus pelėsį

profesionalios pelėsio naikinimo paslaugoos_860651043_paslauga_4
profesionalios pelėsio naikinimo paslaugoos_860651043_paslauga_5
profesionalios pelėsio naikinimo paslaugoos_860651043_paslauga_6

Patariame ko klientams nereiktų daryti jeigu nusprendėte užsakyti pelėsio naikinimo-šalinimo ir valymo paslaugas.

1) Nejudinkite pelėsio užkrėstų paviršių. Pelėsis lengvai plinta vos sujudinus, jo sporos yra tarsi žiedadulkės, kurios gali būtiišnešiotos po patalpas net lengviausio vėjelio. Pelėsis yra gana gyvybingas organizmas, kuris pasitaikius progai galipaplisti ant kitų paviršių, juos užkrėsti ir sudaryti naujas pelėsio kolonijas. Šiame video galite pamatyti kaip atrodo pelėsispriartintas 100kartu.

2) Nevalykite pelėsio jokiomis priemonėmis, jei ketinate ar jau užsisakėte mūsų paslaugą. Mūsų pelėsionaikinimo ekspertaituri ir naudoja tik efektyviausias priemones ir užtikrina 100% pelėsio panaikinimo veiksmingumą ir jo prevenciją ateityje.

3) Negramdykite pelėsio pažeisto ploto jokiais gramdikliais, nes sujudinsite pelėsį ir tokių būdų padėsite jam paplisti popatalpą ir naujas vietas, to pasakoje pelėsis išplis 2-4 kartus didesnį plota apims.

4) Jei pelėsis įsiveisė balduose ar ant nugarinės baldų sienelės, taip pat, nerekomenduojame, neijudinti, dulkinti ar valytibaldų paviršiaus. Visą tai atliksime mes, naudodami specialias, efektyviaspriemones.

5) Taip pat nerekomentuojame plėšti-lupti tapetų, kol pelėsis yra gyvas, nes vėlgi, galite sujudinti pelėsį, o šis paplisti.Naikindami pelėsi mes pirmiausia jį neutralizuojame specialiomis priemonėmis, kuriosnužudo pelėsi, tik tada valomepaviršiu, tik taip užtikrinamas 100% efektas.

Pelėsį naikiname iš/nuo šių paviršių:

1) Gobelenų-kilimų, lovų, sofų, krėslų, kitų baldų ir baldinių pavirių.

2) Iš medinių ir karkasinių baldų.

3) Sienų (plytelių, betoninių, murinių, gipso kartono ir t.t.).

4) Grindų medinių, betoninių, plytelių, trinkelių ir kitokios grindų dangos.

5) Stiklų-langų, langų rėmų ir konstrukcijų. Visiems nuvalytiems paviršiams suteikiama ilgalaikė apsauga.

profesionalios pelėsio naikinimo paslaugoos_860651043_paslauga_7

Pastebėtos vietos, kuriose dažniausiai formuojasi irdauginasi pelėsis:

1) Ant plastikinių langų stiklo, gumų ir plastikinio rėmotarpuose.

2) Langų angokraščiai –šoniniai, apatiniai, viršutiniai.

3) Balkonų durų angokraščiai – šoniniai, apatiniai,viršutiniai.

4) Įtrūkusios sienos, per kurių plyšius skverbiasi drėgmė,šaltis.

5) Vonioje – aplink vonios kampus-kraštus ar aplink dušokabinų apčia, dušo kabinų kampai.

6) Aplink kriauklę vonioje, virtuvėje kampuose. Ypač aplink padengtus silikonu, hermetizuotus kriauklių irvonios kraštus, kuomet pelėsis įsiskverbia į hermetiką –tokiu atveju mes keičiame ir rekomenduojame pakeistinauju – kriauklės ar vonios silikoną-hermetiką.

Papildoma informacija: Pelėsis yra parazitinis, gyvybingas bei besidauginantis darinys. Net ir nežymiai sujudinus pelėsį,prasideda jo dauginimosi procesas taip, kaip pavaizduota aukščiau esančioje vaizdo medžiagoje. Pelėsio koteliamspradėjus trintis tarpusavyje, jų viršūnėse esančios sporos atsiskiria ir paplinta oru visomis kryptimis. Nusėdusios antpaviršių pelėsio sporos infekuoja šiuos plotus ir sudaro naujas pelėsio kolonijas. Rekomenduojame patalpas vėdinti kasdiena, kad pelėsio sporos neužsilaikytų patalpų viduje.Pažymime, kad pelėsis dauginasi prastai vėdinamose patalpose, kuroras necirkuliuoja, kur tvyro drėgmė. O nepalanku pelėsiui daugintis ten, kur yra šviežias, gaivus oras bei išlaikomospatalpų higienos drėgmės normos – 40-60% oro drėgnumas. Visa informacija yra pateikta remiantis ilgamete pelėsionaikinimo praktine patirtimi įgyta atliekant darbus Lietuvos bei užsienio klientams. Visos išvados padarytos išnagrinėjusdaugelį atskirų atvejų, su kuriais teko susidurti naikinant-šalinant pelėsį bei jo atsiradimo priežastis. Rekomendacijospateiktos įvertinus šių rekomendacijų veiksmingumą ilgalaikėje perspektyvoje išanalizavus anksčiau mūsų dezinfekuotųobjektų būklę praėjus tam tikram laiko tarpui. Norėtume atkreipti dėmesį, kad atliekame ne tik pelėsio pašalinimą, bet irpelėsio formavimuisi palankių aplinkybių likvidavimą, patalpų-statinio defektų šalinimą, pvz.: keičiame stogo dangą, stogoapskardinimus, trūkusius ar nesandarius vamzdžius, keičiame silikoną-hermetiką vonios kambaryje, įtrukusių sienų arsiųlių kapitalinis remontas, apšiltiname langų angokraščius iš vidaus bei iš išorės, montuojame priverstinius ventiliatorius,valome ventiliacijos angas, šachtas ir t.t.

VISOS PASLAUGOS

Medžio grybo naikinimas

Termografinis fotografavimas – termoviziniai tyrimai

Nekilnojamo turto – objekto būklės įvertinimas

Pelėsio ir "Trobagrybio" priežasčių likvidavimas

Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas

Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija

Drėgmės surinkėjo nuoma

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Remonto ir apdailos darbai

Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

Skambinti dabar

Pelėsio ir medžio grybo Trobagrybio naikinimo paslaugos

Gyvenkime visiems sveikatai draugiškoje aplinkoje. Mūsų tikslas – teikti savo klientams aukščiausio lygio profesionalias, naujausiais irefektyviausiais metodais, paremtas pelėsio ir medžio grybo naikinimo-šalinimo paslaugas.

Susisiekus su mumis telefonu, nemokamai konsultuojame ir padedame surasti geriausią sprendimą susidūrus su pelėsiais ar medienos grybu "Trobagrybiu".

Straipsniai

Mūsų klientų atsiliepimai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas.Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęsspecifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktądarbą ir esant reikalui,būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojocheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujosumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikėrekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė įprašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km irsuteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su trobagrybiu.

Edmundas Radviliškio raj.

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams