Profesionalios pelėsio ir medžio grybo naikinimo šalinimo paslaugos visoje Lietuvoje

+370 606 51 043

Visas mūsų teikiamas profesionalias paslaugas rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą

Taip pat galite su mumis susisiekti Jums patogiu būdu

Pelėsio naikinimošalinimo ir valymo paslauga/os

Atliekame profesionalias pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugą/-as su 100% garantija!!!Pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas teikiame jau penkis metus, t.y., nuo 2010 metų sausio mėnesio.Per šį laikotarpį jau esame išnaikinę pelėsį daugiau nei 11129 objektų. Mūsų įgauta vertinga praktinė patirtis teikiant pelėsio naiknimo-šalinimo, valymo paslaugą/-as leidžia mums pasiekti labai efektyvų rezultatą ir savoatliktų darbų kokybei taikyti ir teikti 100% garantiją!

Pelėsio naiknimo-šalinimo, valymo darbai atliekami itin kruopščiai. Turėdami specifines žinias savo klientams garantuojame, jog pelėsis bus efektyviai išnaikintaspašalintas ir išvalytas 100% ir ateityje daugiau nebeatsiras.Norint tinkamai įvertinti pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo kainą, pirmą kartą, rekomenduojame mus išsikviesti įobjektą. Atvykę į objektą, matydami visas aplinkybes ir sutuaciją, galime tinkamai nustatyti pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo kainą bei suteikti Jums profesionalią konsultaciją ir pateikti išvadas ir rekomendacijas kaipspresti iki galo problema, kurių laikydamiesi išvengsite pelėsio visam laikui! Atvykimas į objektą nustatyti darbųkainai ir suteikti konsultacijai bei pateikti išvadoms ir nustatyti patalpų oro santykinę drėgmę, išmatuotipažeistų paviršių medžiagų santykinę drėgmę kainuoja 80Eurai ( objekto apžiūra su profesionaliu oro dregmėsmatuokliu ir profesionaliu statybinių medžiagų paviršių matuokliu užtrunka nuo 1val. iki 1,5 valandos, priklausomai nuo patalpų dydžio). Esant reikalui atliekame termovizorinį tyrimą, kuriometu skanuojame su termovizoriumi grindų, sienų, lubų paviršius, kad gauti dar tikslesnes išvadas. Termovizorinisfotografavimas kainuoja nuo 80Eurų., priklausomai nuo objekto dydžio. Nufotografuojame sutermovizoriumi pažeistus paviršius (drėgmės šaltinius, sienų, lubų, grindų įtrūkimus, šalčio tiltelius) iš karto,vietoje suteikiame rekomendacijas ką toliau reikėtų atlikti ir kokių veiksmų imtis. Termovizorines nuotraukasįkeliame į Jūsų kompiuterį arba atsiunčiame į Jūsų elektroninį paštą, taip pat nuotraukas pakomentuojame.

Pastaba: kiekvienas objektas yra unikalus, todėl nustatyti kainą telefonu kiek kainuotu pelėsio naikinimo darbaiyra praktiškai neįmoma, nes negalima matyti visų aplinkybių ir smulkmenų, į kurias klientai dažniausiai neatkreipiadėmesio. Vis dėl to, yra ir kitas būdas nustatyti pelėsio naikinimo kainą. Jūs galite mums atsiųsti kokybiškainufotografuotas nuotraukas su aprašymais koks yra pelėsio plotas kvadratiniais metrais, kiek yra dėmių pelėsio,kiek yra juostų pelėsio. Nufotografuotos pelėsio nuotraukos turi būti pateiktos vien nuotrauka iš arti kita iš toli kadmatytusi bendras vaizdas kaip atrodo pelėsio pažeistos vietos. Tuomet mes galime nustatyti apytikslę pelėsionaikinimo-šalinimo ir valymo kainą. Tačiau, jei atvykus į objektą pastebimos naujos aplinkybės, kitos užrkėstosapimtos pelėsio vietos, apie kurias klientas neužsiminė ar nepastebėjo, pelėsio šalinimo paslaugos kaina iškarto vietoje derinama, įvertinant naujai atsiradusias aplinkybes. Kad būtų išvengta netikėtumų, būtina labaikonkrečiai aprašyti viską. Jei kaina koreguojasi dėl neaptartų aplinkybių, už tai, kas nebuvo aptarta iki darbųpradžios, negalime prisiimti atsakomybės.

Kaip nustatome pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo kainą?Pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo kainą nustatome pagal šiuos kriterijus:

1) Ant kokio paviršiaus yra susiformavęs pelėsis: ar ant tapetų, po tapetais, ant sienos ar po dažais. Kiekvienojesituacijoje reikia numatyti smulkmenas, nes tai įtakoja sugaištamą laiką, bei panaudojamų cheminių priemoniųkiekį. Pavyzdžiui, jeigu paviršius yra stipriai sugeriantis (nedažyta siena), cheminių priemonių išeiga būnadidesnė, nei valant pelėsį nuo į save nesugeriančio paviršiaus (dažytos sienos, tapetų). Priklausomai nuoaplinkybių darbo laiko trukmė gali ilgėti.

2) Koks yra pelėsio užkrėsto paviršiaus plotas (kvadratiniais metrais).

3) Kiek iš viso yra pelėsio židinių taškų, kokiose vietose ir kaip jie yra išsidėstę.

4) Ar sudėtinga prieiti prie pelėsio židinių (pvz.: ar tai yra pelėsio židinys už pvz. virtuvinės spintelės, ar reikės tam tikrus baldus nukabinti, perstumti ar išmontuoti ir vėl sumontuoti; ar pelėsio židinys yra 3-7 m aukštyje, ant lubų ar ant sienos, ar reikia pasiruošti ir atsigabenti papildomą įrangą, kaip kopečios ir pan.).

5) Ar pelėsis bus tik neautralizuojamas cheminiu būdu (vien tik pelėsio neautralizavimas rekomenduojamas tiktuo atveju, jeigu klientas artimiausiu metu žada daryti remontą) ar taip pat pageidaujamas ir estetinis vaizdas. Tikneutralizuojant pelėsio židinį ar židinius paslaugos kaina gali būti mažesnė. Jei pageidaujama kiek įmanomamaksimaliai išvalyti paviršių nuo pelėsio, cheminių priemonių išeiga padidėja maždaug trigubai, bei atsirandapapilomas darbas – pelėsio valymas kas irgi įtakoja kainą.Objektyviausiai kaina yra įvertinama matant visas aplinkybes.Pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo eigos etapai:

1) Pirmiausia, atvykę pagal iškvietimą įvertiname objekto būklę, suteikiame konsultaciją, numatome pelėsionaikinimo darbų eigą. Atvykimo, konsultacijos ir pelėsio šalinimo kainos nustatymui taikome vienkartinį 80Eurų mokestį. Jei esant reikalui reiktu skanuoti su termovizoriu grindų, lubų, sienų paviršius norintišsiakinti kur yra sienose, lubose, grindyse įtrukimai, šalčio tylteliai, drėgmės šaltyniai papildomaikainuotu nuo 80Eurų. Pastaba. Pasitaiko atvejų, kuomet visų pelėsio židinių iš pradžių vizualiai nematyti – jieaptinkami darbų eigoje. Tokiu atveju kaina gali kisti, apie tai iškarto informuojame kientą ir suderiname naują kainą.

2) Rekomenduojame, jog klientai prieš mūsų darbų pradžią atlaisvintų patalpas, perstumtų baldus, kad jienetrukdytų dirbti su pelėsio pažeistais paviršiais. Priešingu atveju, jei tenka stumdyti, kraustyti baldus, už taiįmamas papildomas mokestis. Tačiau, jei klientas nenori pats stumdyti baldų ir pageidauja, kad tai atliktume mes,tuomet sutartą kainą iškarto įskaičiuojame į visų darbų sąmatos kainą.Kuomet patalpos būna atlaisvintos ir paruoštos darbui, infekuoti pelėsio paviršiai išpurškiami specialia cheminiamedžiaga, kuri nužudo pelėsio grybelį, bei jo sporas ir taip neutralizuoja pelėsį. Po kurio laiko suveikus šiaipelėsio naikinimo priemonei, paviršiu padengiamas kita cheminia medžiaga, kuri palengvina pelėsio nuvalymąnuo paviršiaus. Tokiu būdu sumažėja rizika valant pažeisti valomą paviršių bei kiek įmanoma maksimaliai išvalytipaviršių nuo pelėsio. Bet koks valomas paviršius nuvalomas maksimaliai švariai. Galiausiai dar kartapakartojamas paviršiaus ploto nupirškimas specialia chemija, kuri paviršiui suteikia ilgalaikę apsaugą nuo pelėsioatsiradimo ir formavimosi ant paviršiaus.100% garantuojame pelėsio naikinimo paslaugos kokybę ir tai jog mūsų nuvalytoje vietoje pelėsis nebeatsiras,net ir esant pakankamai palankioms sąlygoms jo atsiradimui.Pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo ekspertai suteiks kokybišką pelėsio naikinimo paslaugą ir suteiksatliktiems darbas 100% garantija darbų kokybei.Kaip atrodo pelėsis prieš darbo pradžia, bei jau išnaikinus pelėsį

Patariame ko klientams nereiktų daryti jeigu nusprendėte užsakyti pelėsio naikinimo-šalinimo ir valymopaslaugas.

1) Nejudinkite pelėsio užkrėstų paviršių. Pelėsis lengvai plinta vos sujudinus, jo sporos yra tarsi žiedadulkės,kurios gali būti išnešiotos po patalpas net lengviausio vėjelio. Pelėsis yra gana gyvybingas organizmas, kurispasitaikius progai gali paplisti ant kitų paviršių, juos užkrėsti ir sudaryti naujas pelėsio kolonijas.Šiame video galite pamatyti kaip atrodo pelėsis priartintas 100kartu.

2) Nevalykite pelėsio jokiomis priemonėmis, jei ketinate ar jau užsisakėte mūsų paslaugą. Mūsų pelėsionaikinimo ekspertai turi ir naudoja tik efektyviausias priemones ir užtikrina 100% pelėsio panaikinimoveiksmingumą ir jo prevenciją ateityje.

3) Negramdykite pelėsio pažeisto ploto jokiais gramdikliais, nes sujudinsite pelėsį ir tokių būdųpadėsite jam paplisti po patalpą ir naujas vietas, to pasakoje pelėsis išplis 2-4 kartus didesnį plota apims.

4) Jei pelėsis įsiveisė balduose ar ant nugarinės baldų sienelės, taip pat, nerekomenduojame, neijudinti, dulkinti ar valyti baldų paviršiaus. Visą tai atliksime mes, naudodami specialias, efektyviaspriemones.

5) Taip pat nerekomentuojame plėšti-lupti tapetų, kol pelėsis yra gyvas, nes vėlgi, galite sujudinti pelėsį,o šis paplisti. Naikindami pelėsi mes pirmiausia jį neutralizuojame specialiomis priemonėmis, kuriosnužudo pelėsi, tik tada valome paviršiu, tik taip užtikrinamas 100% efektas.Pelėsį naikiname iš/nuo šių paviršių:

1) Gobelenų-kilimų, lovų, sofų, krėslų, kitų baldų ir baldinių pavirių.

2) Iš medinių ir karkasinių baldų.

3) Sienų (plytelių, betoninių, murinių, gipso kartono ir t.t.).

4) Grindų medinių, betoninių, plytelių, trinkelių ir kitokios grindų dangos.

5) Stiklų-langų, langų rėmų ir konstrukcijų.Visiems nuvalytiems paviršiams suteikiama ilgalaikė apsauga.

Pastebėtos vietos, kuriosedažniausiai formuojasi irdauginasi pelėsis:

1) Ant plastikinių langųstiklo, gumų ir plastikiniorėmo tarpuose.

2) Langų angokraščiai –šoniniai, apatiniai, viršutiniai.

3) Balkonų durųangokraščiai – šoniniai,apatiniai, viršutiniai.

4) Įtrūkusios sienos, perkurių plyšius skverbiasidrėgmė, šaltis.

5) Vonioje – aplink vonioskampus-kraštus ar aplinkdušo kabinų apčia, dušokabinų kampai.

6) Aplink kriauklę vonioje, virtuvėje kampuose. Ypač aplink padengtus silikonu, hermetizuotus kriaukliųir vonios kraštus, kuomet pelėsis įsiskverbia į hermetiką – tokiu atveju mes keičiame irrekomenduojame pakeisti nauju – kriauklės ar vonios silikoną-hermetiką.

Papildoma informacija:Pelėsis yra parazitinis, gyvybingas bei besidauginantis darinys. Net ir nežymiai sujudinus pelėsį,prasideda jo dauginimosi procesas taip, kaip pavaizduota aukščiau esančioje vaizdo medžiagoje. Pelėsiokoteliams pradėjus trintis tarpusavyje, jų viršūnėse esančios sporos atsiskiria ir paplinta oru visomiskryptimis. Nusėdusios ant paviršių pelėsio sporos infekuoja šiuos plotus ir sudaro naujas pelėsiokolonijas. Rekomenduojame patalpas vėdinti kas diena, kad pelėsio sporos neužsilaikytų patalpų viduje.Pažymime, kad pelėsis dauginasi prastai vėdinamose patalpose, kur oras necirkuliuoja, kur tvyro drėgmė.O nepalanku pelėsiui daugintis ten, kur yra šviežias, gaivus oras bei išlaikomos patalpų higienosdrėgmės normos – 40-60% oro drėgnumas. Visa informacija yra pateikta remiantis ilgamete pelėsio naikinimo praktine patirtimi įgyta atliekant darbusLietuvos bei užsienio klientams. Visos išvados padarytos išnagrinėjus daugelį atskirų atvejų, su kuriaisteko susidurti naikinant-šalinant pelėsį bei jo atsiradimo priežastis. Rekomendacijos pateiktos įvertinusšių rekomendacijų veiksmingumą ilgalaikėje perspektyvoje išanalizavus anksčiau mūsų dezinfekuotųobjektų būklę praėjus tam tikram laiko tarpui.Norėtume atkreipti dėmesį, kad atliekame ne tik pelėsio pašalinimą, bet ir pelėsio formavimuisi palankiųaplinkybių likvidavimą, patalpų-statinio defektų šalinimą, pvz.: keičiame stogo dangą, stogo apskardinimus, trūkusius ar nesandarius vamzdžius, keičiame silikoną-hermetiką vonios kambaryje,įtrukusių sienų ar siųlių kapitalinis remontas, apšiltiname langų angokraščius iš vidaus bei iš išorės,montuojame priverstinius ventiliatorius, valome ventiliacijos angas, šachtas ir t.t.

Mūsų klientų atsiliepimai:

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Suteikėme konsultacijų kaip išspresti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" atsiradimo priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių

0

Metų darbo patirtis

0

Išnaikinome ir pašalinimo pelėsio židinių

100%

Atliktiems darbams suteikiame garantija