Apie mus

PelesioNaikinimasSalinimas.lt Tel. 860651043 - Apie Mus

Pelėsio ir medžio grybo “trobagrybio” naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas pradėjome teikti daugiauneiprieš 7 metus – 2010 m. iki to laiko, ilgiau nei metusbuvo atliekamos intensyvios paieškos – praktikosmetuišbandandyti įvairūs metodai, stebėta kokie būdaivisgi yra patys efektyviausi naikinant-šalinant, valantpelėsį irmedžio grybą “trobagrybį”.

Galime atskleisti paslaptį, kad internete siūlomi tradiciniai būdai, kaip pačiam išnaikinti-pašalinti ir išvalytipelėsį naudojanttradicines priemones, nėra tokie efektyvus, kaip teigiama – efektas būna labai trumpalaikis arbajo išvis nebūna.

Be to, statybų prekėmis prekiaujančiose parduotuvėse siūlomos pelėsio naikinimo-šalinimo,valymo priemonės neduodaefektyvaus rezultato ir negarantuoja jog pelėsis neatsinaujins.Šios išvados padarytos nespėliojant, o remiantis praktika beimūsų klientų pasakojimais. Dažnai pasitaikantisatvejis, kuomet mus išsikvietęs klientas teigia jau bandęs naikinti-šalinti,valyti pelėsį tiek ir tradiciniais būdaissu tradicinėmis priemonėmis, tiek ir specialiomis priemonėmis įsigytomis statybiniųprekių parduotuvėse. Kaipgalima nuspėti – rezultatas nebuvo toks, kokio tikėtasi. Be abejo žinių, praktikos bei supratimostoka naikinant,šalinant, valant pelėsį taip pat įtakoja rezultatą. Esant tokioms aplinkybėms atsiranda profesionaliospelėsionaikinimo-šalinimo, valymo paslaugos poreikis.Galime teigti, kad žinių, kaip išnaikinti-pašalinti, išvalyti pelėsį beimedžio grybą “trobagrybį”nepakanka – šiosžinios turi būti išbandytos praktiškai. Ne ką mažiau svarbu ir konkretusilgalaikis rezultatas. Tik apjungus šiuos triselementus galima teikti profesionalias kokybiškas pelėsio naikinimo-šalinimo,valymo paslaugas. Kadangimes sėkmingai vykdome savo veiklą, drąsiai galime save vadinti savo srities ekspertais,suprantančiais ką reikiadaryti, kaip tai padaryti tinkamai ir pasiekti konkretų rezultatą.Norėtume Jus paragintineeksperimentuoti ir negaišti savo laiko, nes tai gali neduoti tinkamo rezultato. O darbasbe rezultato – bergždžias darbas.Kreipkitės į mus – pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo ekspertus – savodarbams bei darbų kokybei suteikiame 100%garantiją.

VISOS PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas šalinimas

Medžio grybo naikinimas

Termografinis fotografavimas – termoviziniai tyrimai

Nekilnojamo turto – objekto būklės įvertinimas

Pelėsio ir "Trobagrybio" priežasčių likvidavimas

Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas

Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija

Drėgmės surinkėjo nuoma

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Remonto ir apdailos darbai

Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

Skambinti dabar

Pelėsio ir medžio grybo Trobagrybio naikinimo paslaugos

Gyvenkime visiems sveikatai draugiškoje aplinkoje. Mūsų tikslas – teikti savo klientams aukščiausio lygio profesionalias, naujausiais irefektyviausiais metodais, paremtas pelėsio ir medžio grybo naikinimo-šalinimo paslaugas.

Susisiekus su mumis telefonu, nemokamai konsultuojame ir padedame surasti geriausią sprendimą susidūrus su pelėsiais ar medienos grybu "Trobagrybiu".

Straipsniai

Mūsų klientų atsiliepimai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas.Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęsspecifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktądarbą ir esant reikalui,būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojocheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujosumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikėrekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė įprašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km irsuteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su trobagrybiu.

Edmundas Radviliškio raj.

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams