Pelėsis ant langų, kodėl pelija langų angokraščiai, gumos

Pelėsis ant langų, kodėl pelija langų angokraščiai, gumos - 860651043

Pelėsis ant langų - kokios pelėsio ant langų atsiradimo priežastys?

Pelėsis ant langų - ne tokia dažna, bei įprasta, tačiau, vis dėl to, pasitaikanti situacija – pelėsio formavimasis ant lango konstrukcijos. Kaip bebūtų, pelėsio atsiradimą šioje zonoje lemia tų pačių, pelėsiui formuotis tinkamų sąlygų atsiradimas –drėgmė, bei prasta oro cirkuliacija. Kaip drėgmė patenka ant lango? Viena pagrindinių topriežaščių – tai rasojantis lango stiklas. Pažymėta, kad neretai tai būna, dėl prasto lango stiklo paketo ar nekokybiško lango nesandarumo, atsirandanti problema.

Pelėsis ant langų - sumažinkime langų rasojimo tikimybę

Išvengti lango rasojimo padeda specialūs selektyviniai stiklai – langai su selektyviniais stiklais pasižymi geresnėmis savybėmis, nei įprasti langai, t.y., geriau išlaiko šilumą, mažiau rasoja ir pan.

Tačiau, rasojimo priežastimi, taip pat, gali būti ir prasta patalpų ventiliacija. Taigi, patariama patalpas nuolat vėdinti – grynas oras, ne tik, sveikiau Jums, bet ir mažina tikimybę jog atsiras pelėsis ant langų. Vidutinio dydžio patalpas, atidarius langus, galima išvėdinti per maždaug 5 min. – tai mažina patalpų oro drėgnumą.

Pelėsis ant langų - vandens garų šaltiniai namuose

Didžiausias garų kiekis išsiskiria, kuomet gaminamas maistas, todėl tuo metu patartina būti pravėrus langus –nuovyryklės generuojama šiluma, todėl patalpa nepatirs didėlio šilumos nuostolio. Be abejo, vandens garai išsiskiriairkitose namų vietose, pvz. vonioje – taigi išsimaudžius, patariama palikti praviras vonios kambario duris, kad šipatalpaišsivėdintų. Nors tai tiesiogiai neveikia langų, tačiau, visos šios aplinkybės didina bendrą patalpųdrėgnumą.Kodėl rasoja langai? Viena to priežasčių gali būti per daug sandariai uždaryti langai, kuomet oras negali cirkuliuoti– tailemia prastą patalpų vėdinimą. Didėlę įtaką turi ir lauko, bei vidaus temperatūrų skirtumai – žiema langai rasoja dažniau. Be to, kadangi namie gaminame valgyti, verdame, kepame, kaitiname virdulį su vandeniu,patalpose susikaupia daug vandens garų. Nevėdinant patalpų, šie vandens garai kaupiasi ant įvairių paviršių, tuo tarpu ir langų. Susikaupę vandens garai kondensuojasi, t.y., virsta skystu vandeniu.

Pelėsis ant langų - patalpų paviršių ir patalpų oro santikinės drėgmės matavimai leidžia suprasti pelėsio atsiradimo priežastis

Kaip vandens garų kondensavimasis susiję su pelėsiu? Vandens garams kondensavusis, atsiranda terpė kur gali vystytis pelėsis ant langų, kadangi nuolat išsilaiko paviršiaus drėgmė. Be to, tuo pačiu, didėja ir oro patalpose drėgnumas. Didėlė drėgmė – viena pagrindinių sąlygų formuotis ir daugintis pelėsiui ant paviršiaus. Dėl šios priežasties, aprasoję langai – puiki vieta tinkati formuotis ir daugintis pelėsiui. Kaip anksčiau minėta, panaikinti pelėsį galima, tik panaikinus jam formuotis palankias sąlygas. Jei aptiktas pelėsis ant langų, reiktų patikrinti pačių langų ar patalpų ventiliacijos kokybę. Nustačius langų, ant kurių formuojasi pelėsis, rasojimo priežastį, galima sėkmingai išspręsti šią problemą.

VISOS PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas šalinimas
Medžio grybo naikinimas
Termografinis fotografavimas - termoviziniai tyrimai
Nekilnojamo turto - objekto būklės įvertinimas
Pelėsio ir "Trobagrybio" priežasčių likvidavimas
Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas
Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija
Drėgmės surinkėjo nuoma
Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų
Pelėsio naikinimas iš automobilio salono
Remonto ir apdailos darbai
Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus
Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių
Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių
Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo
Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui
0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams

Štai ką apie mus sako mūsų klientai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas.Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęsspecifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktądarbą ir esant reikalui,būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojocheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujosumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikėrekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė įprašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km irsuteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su trobagrybiu.

Edmundas Radviliškio raj.