Pelėsio atsiradimo vonioje prevencija ir apsisaugojimo būdai

pelėsio atsiradimo vonioje prevencija 860651043

Pelėsio atsiradimo vonioje prevencija - yra veiksmingų būdų

Pelėsio atsiradimo vonioje prevencija - tai visuma patirtimi parmentų veiksmų kurių galima imtis norint išvengti pelėsio vonioje.

Pelėsis skirtingose namų vietose gali atsirasti lengviauarba sunkiau – priklausomai nuo patalpųspeci kos.Patalpų speci ka įtakoja tikimybę susiformuotipelėsiui veistis tinkamoms sąlygoms. Pagrindinėspelėsioatsiradimo sąlygos yra drėgmė ir prastaventiliacija, tačiau šios sąlygos atsiranda dėl tam tikrųpriežasčių.

Norėtume atkreipti dėmesį į tai, kad pelėsio vonioje atsiradimo rizika yra didesnė lyginant su kitomis patalpomisnamuose.

Pelėsio atsiradimo vonioje prevencija - aktualu, nes vonioje yra padidinta pelijimo rizika

Norėtume atkreipti dėmesį į tai, kad pelėsio vonioje atsiradimo rizika yra didesnė lyginant su kitomis patalpomis namuose. Taip yra todėl, kadangi naudojantis vonia kaupiasi daug vandens garų, kurie vėliau kondensuojasi, ko pasekoje atsiranda drėgmė ant įvairių paviršių. Tai galima pastebėti pvz. atkreipiant dėmesį į aprasojusį vonios veidrodį, vonios sienų plyteles ir pan. Drėgmė gali įsigerti ir į rankšluosčius. Dėl šių priežasčių patariama laikytis tam tikrų rekomendacijų kad būtų užtikrinta pelėsio atsiradimo vonioje prevencija.

Pelėsio atsiradimo vonioje prevencija - kokie veiksmai padeda išvengti pelėsio

Visa tai žinoma reiškia ir tai, jog vonioje tuo metu būna ženkliai padidinta santykinė oro drėgmė. Kartais, pasinaudojus vonia būna pamirštama išvalyti aptaškytas grindis, padžiauti šlapią rankšluostį ar palikti kuriam laikui praviras vonios duris. Tokiu atveju, vonioje būna susikaupę daug drėgmės kuri nėra išvėdinama – tai sudaro puikias sąlygas atsirasti pelėsiui.

Žinoma, reiktų stengtis atkreipti dėmesį į tai, kad svarbu tinkamai vėdinti vonios kambarį ir neleisti užsilaikyti drėgmei. Tai yra viena iš priemonių užtikrinti pelėsio atsiradimo vonioje prevenciją, tačiau, norėtume aptarti ir kitas prevencines priemones ,kurios gali padėti sumažinit pelėsio atsiradimo tikimybę vonios kambaryje.

Priemonės nuo pelėsio kurios padeda užtikrinti pelėsio atsiradimo vonioje prevenciją

Tam tikra statybinė priemonė – skystas stiklas nuo pelėsio gali padėti apsaugoti vonios kambario sienas.Patartina naudotiskystą stiklą padengti vonios sienoms prieš klijuojant vonios plyteles. Skystas stiklas padarosieną atsparią drėgmei, t.y.neleidžia drėgmei įsigerti į sienos paviršių. Taip pat, patartina naudoti sienų plyteliųklijus atsparius pelėsiui – tai neleispelėsiui formuotis tarp sienos ir plytelių. Jeigu yra restauruojamos voniossienų plytelės, jų dažymui patartina naudoti taippat specialius pelėsiui atsparius dažus. Taip pat, reiktų rinktistokį hermetiką (silikoną), naudojama vonios kraštams,vandens nutekėjimo sistemos sujungimams, kuris pasižymiatsparumu pelėsiui. Šios priemonės mažina pelėsio atsiradimovonioje tikimybę, o jei pelėsis vis dėl toatsiranda, paviršiai nebūna stipriai pažeidžiami.

Profesionalios pelėsio naikinimo paslaugos: nustatomos pelėsio atsiradimo priežastys, suteikiama garantija

Kaip bebūtų, dažnai pelėsio problema susirūpinama tik tada, kai pelėsis jau yra susiformavęs ir kuomet reikia jį naikintį. Tokiu atveju mes Jums galime pasiūlyti savo profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas ir išspręsti pelėsio problemą. Panaikinus pelėsį, suteiksime darbų kokybės garantiją bei išsamią konsultaciją, kokių priemonių reiktų imtis konkrečiu Jūsų atveju, kad ateityje pelėsio būtų išvengta ir užtikrinta pelėsio atsiradimo vonioje prevencija.

VISOS PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas šalinimas

Medžio grybo naikinimas

Termografinis fotografavimas - termoviziniai tyrimai

Nekilnojamo turto - objekto būklės įvertinimas

Pelėsio ir "Trobagrybio" priežasčių likvidavimas

Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas

Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija

Drėgmės surinkėjo nuoma

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Remonto ir apdailos darbai

Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

Skambinti dabar

Pelėsio ir medžio grybo Trobagrybio naikinimo paslaugos

Gyvenkime visiems sveikatai draugiškoje aplinkoje. Mūsų tikslas - teikti savo klientams aukščiausio lygio profesionalias, naujausiais irefektyviausiais metodais, paremtas pelėsio ir medžio grybo naikinimo-šalinimo paslaugas.

Susisiekus su mumis telefonu, nemokamai konsultuojame ir padedame surasti geriausią sprendimą susidūrus su pelėsiais ar medienos grybu "Trobagrybiu".

Straipsniai

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams

Mūsų klientų atsiliepimai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas. Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęs specifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktą darbą ir esant reikalui, būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė Kaunas

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir už atliktas pelėsio naikinimo paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija Vilnius

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojo cheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujo sumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikė rekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė į prašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km ir suteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su medžio grybu "Trobagrybiu".

Edmundas Radviliškio raj.