Pelėsio kvapas automobilyje. Pelėsis automobilyje

Pelėsis automobilyje - pelėsio kvapas automobilyje - 860651043

Pelėsio kvapas automobilyje indikuoja jog pelėsis autombilyje yra pradėjęs gyvuoti

Jei yra jaučiamas slogus pelėsio kvapas automobilyje, vien oro gaiviklio pelėsio kvapui panaikinti nepakaks - turi būti lokalizuotas ir veiksmingai išnaikintas pelėsis automobilyje.

Pelėsis savo augimui gali pasirinkti bet kurią vietą, jei tikjoje yra tam tinkamos sąlygos. Norėtume atkreipti dėmesį, kad su pelėsio problema galima susidurti ne vien tik patalpose. Pasitaiko atvejų, kuomet klientas į mus kreipiasi dėl pelėsio automobilyje (pelėsio kvapo automobilyje), žinoma, ir tokiu atveju mes galime pasiūlyti profesionalią pagalbą.

Pelėsis automobilyje niokoja visą saloną. Pelėsio kvapas automobilyje reiškia, jog automobilyje ore sklando sveikatai itin pavojingos pelėsio sporos

Šį kart aptarsime pelėsį automobilyje – kodėl jis atsiranda ir ar galima jo atsikratyti.

Pelėsis automobilyje gali atsirasti ant daugelio paviršių, tai gali būti pelėsis ant automobilio kilimo dangos, pelėsis ant salono, sėdynių, pelėsis ant automobilio lubų audinio, pelėsis and automobilio durų apdailos, pelėsis automobilio daiktų skyrelyje, pelėsis automobilio bagažinėje ir pan.

Scenarijai kaip pelėsis automobilyje gali įsiveisti - patys įvairiausi

Kaip ir kitur, pelėsiui atsirasti automobilyje yra būtina drėgmė. Drėgmei patekti į mašinos vidų yra daugybė galimybių, pvz.: pelėsis antautomobilio kilimo gali pradėti formuotis, automobiliupravažiavus vandens užsemtą kelio ruožą, ant durųapdailos – palikus nepilnai uždarą langą ir palijus, ant automobilio lubų,palikus ne pilnai uždarą liuką, bagažinėje– taipogi ją paliekant ne visiškai uždarą. Taip pat pasitaiko atvejų, kuomet išsipilakokie nors skysčiai vežamibagažinėje, ar paprasčiausiai kuomet išsipila automobilyje geriama kava. Neatmestinas atvejis ir su batais įnešama drėgmė, bei purvas į automobilio vidų, ypač žiema. Taip pat pvz.: gali būti kaltas numestas drėgnas skuduras, kuriuo buvo valomi šlapi automobilio langai. Tačiau, nevisuomet dėl pelėsio automobilyje atsiradimo būna kalti patys šeimininkai. Dėl drėgmės prasiskverbimo į automobilį gali būti kaltos ir nesandarios kėbulo tarpinių gumos. Neseniai iš viso automobilio salono valėme pelėsį, kurio atsiradimo priežastis buvo daužto automobilio geometrijos pažeidimas, ko pasekoje atsirado plyšių, per kuriuos nuolat skverbėsi drėgmė.

Kuomet efektyviai panaikinamas pelėsis automobilyje, tuomet nebejuntamas ir pelėsio kvapas automobilyje

Ar galima panaikinti pelėsį iš automobilio? Galime patikinti jog taip. Tačiau, norėtume atkreipti dėmesį, kad dažniausiai įmus kreipiasi ne dėl pelėsio automobilyje, o dėl pelėsio kvapo automobilyje panaikinimo. Kaipjau esame minėję anksčiau,pelėsio kvapo, be pačio pelėsio nebūna, todėl norint panaikinti pelėsio kvapą,reikia nustatyti pelėsio židinį ir jį panaikinti.Pelėsio automobilyje židinio nustatymas atliekamas nuodugniaiapžiūrint automobilį. Nustačius pelėsio vietą, pelėsis būnaneutralizuojamas specialia chemija, vėliaupašalinamas iš/nuo paviršiaus, jei tai minkštas paviršius, naudojama papildomaįranga, kad pelėsis būtųpašalintas iš gilesnių sluoksnių. Po pelėsio pašalinimo iš automobilio, atliekama dezinfekcija, jiišnaikina plikaakimi nematomas pelėsio sporas, bei veikia pro laktiškai. Paviršiams taip pat suteikiama ilgalaikė apsauganuopelijimo.

VISOS PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas šalinimas

Medžio grybo naikinimas

Termografinis fotografavimas - termoviziniai tyrimai

Nekilnojamo turto - objekto būklės įvertinimas

Pelėsio ir "Trobagrybio" priežasčių likvidavimas

Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas

Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija

Drėgmės surinkėjo nuoma

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Remonto ir apdailos darbai

Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

Skambinti dabar

Pelėsio ir medžio grybo Trobagrybio naikinimo paslaugos

Gyvenkime visiems sveikatai draugiškoje aplinkoje. Mūsų tikslas - teikti savo klientams aukščiausio lygio profesionalias, naujausiais irefektyviausiais metodais, paremtas pelėsio ir medžio grybo naikinimo-šalinimo paslaugas.

Susisiekus su mumis telefonu, nemokamai konsultuojame ir padedame surasti geriausią sprendimą susidūrus su pelėsiais ar medienos grybu "Trobagrybiu".

Straipsniai

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams

Mūsų klientų atsiliepimai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas. Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęs specifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktą darbą ir esant reikalui, būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė Kaunas

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir už atliktas pelėsio naikinimo paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija Vilnius

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojo cheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujo sumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikė rekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė į prašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km ir suteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su medžio grybu "Trobagrybiu".

Edmundas Radviliškio raj.