Pelėsis pavojingas ne tik pelėsio židinio zonoje

pelėsis pavojingas sveikatai ne tik pelėsio židinio zonoje - 860651043

Pelėsis pavojingas - pelėsio nestabdant, pelėsis dauginasi ir plinta.

Pelėsis pavojjingas savo daroma įvairialype žala. Pelėsis yra gyvas organizmas – tai augantis ir besidauginantis kenksmingas grybas. Pelėsis namuose pradeda veistis tam tikroje konkrečioje zonoje. Paviršiaus tipas pelėsiui gyvuoti didelės įtakos neturi, svarbiausia –tinkamos sąlygos pelėsio formavimuisi. Taigi, zonakurioje formuojasi pelėsiai įprastai būna drėgna, beiprastaiarba visiškai nevėdinama – tai pagrindiniaiveiksniai, kodėl atsiranda pelėsis. Pažymėtinai ir tai, jogšios aplinkybės taip pat sudaro tinkamas sąlygas pelėsiuidaugintis ir plisti sėkmingai.

Pelėsio židiniai - didžiausia pelėsio koncentracija iš kurios pelėsis plinta ir kuria naujas pelėsių kolonijas

Vieta, kur atsiranda pelėsis ir kur yra didžiausia pelėsinio grybo konsentracija, vadinama pelėsio židiniu. Pelėsio židinys gali būti matomoje vietoje, bet neretai aptinkamas ir ne taip gerai matomose vietose. Įprastai greitai pastebimas pelėsis ant sienų, pelėsis ant lubų, sunkiau pastebimas pelėsis susiformavęs pvz.: vonios kambaryje po linoliaumu, plytelių tarpuose, taip pat, po tapetais ar užkampiuose, kuriuos atliekant įprastą valyma sunkiau prieiti ir, kurie kartais lieka visai nevalyti. Pasitaiko ir tokių atveju, kuomet yra susiformavęs ne vienas pelėsio židinys – tai priklauso nuo konkrečių aplinkybių. Dažniausiai, jei pelėsio problema yra apleista ir uždelstas jos sprendimas, galima tikėtis didesnio pelėsio paplitimo ir daugiau atskirų pelėsio kolonijų patalpose.

Pelėsis pavojingas ir tuo, nes realus pelėsio paplitimas įprastai yra didesnis, nei matome akimis

Pelėsis dauginasi ir plinta sporomis. Pelėsio sporos – tai lyg oru sklandančios žiedadulkės, kurios nusėdusios anttinkamopaviršiaus, šį paviršių infekuoja ir pradeda naujo pelėsio formavimosi užuomazgas. Pelėsių sporos plikaakimi nėramatomos, jos itin lengvai gali nusklęsti patalpose esant net menkiausiam skersvėjui. Toks pelėsiodauginimosi ir plitimobūdas lemia tai, jog pelėsis yra pavojingas ne tik toje zonoje, kurioje yra susiformavęs pelėsio židinys, bet ir visosepatalpose, turinčiuose jungiantį praėjimą su patalpomis, kuriose yra susiformavęs pelėsis.

Pelėsis pavojingas mažiau, kuomet dar nėra išplitęs

Pelėsio problemą reikia spręsti nedelsiant – kuo anksčiau imamasi tinkamų veiksmų, tuo lengviau ši problemaišsprendžiama. Tačiau, kadangi pelėsis yra gyvas organizmas, reikia žinoti, kaip panaikinti pelėsį tinkamai.

Turėdami omenyje, koks yra pelėsis pavojingas žmogaus sveikatai, labai rimtai žiūrime į savo teikiamą paslaugą, įsigiliname individualiai į kiekvieną atvejį - tai padeda užtikrinti mūsų teikiamų paslaugų kokybę.

Jei turite savo buityje problemų su pelėsiu, nedelskite ir susisiekite su mumis. Esame šioje srityje besispecializuojantys profesionalai, sėkmingai išsprendę net ir sudėtingiausius pelėsio problemų atvejus,pasitaikiusius mūsų darbo praktikoje. Pelėsio naikinimo-šalinimo kaina priklauso nuo konkretaus atvejo, pelėsio paplitimo ploto, todėl atvykę į Jūsų nurodytą vietą, pirmiausia įvertinsime ir pakomentuosime situaciją, pasiūlysime, kaip veiksmingiausia išnaikinti - pašalint šį pelėsį.

Susiję straipsniai

VISOS PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas šalinimas

Medžio grybo naikinimas

Termografinis fotografavimas - termoviziniai tyrimai

Nekilnojamo turto - objekto būklės įvertinimas

Pelėsio ir "Trobagrybio" priežasčių likvidavimas

Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas

Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija

Drėgmės surinkėjo nuoma

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Remonto ir apdailos darbai

Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

Skambinti dabar

Pelėsio ir medžio grybo Trobagrybio naikinimo paslaugos

Gyvenkime visiems sveikatai draugiškoje aplinkoje. Mūsų tikslas - teikti savo klientams aukščiausio lygio profesionalias, naujausiais irefektyviausiais metodais, paremtas pelėsio ir medžio grybo naikinimo-šalinimo paslaugas.

Susisiekus su mumis telefonu, nemokamai konsultuojame ir padedame surasti geriausią sprendimą susidūrus su pelėsiais ar medienos grybu "Trobagrybiu".

Straipsniai

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams

Mūsų klientų atsiliepimai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas. Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęs specifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktą darbą ir esant reikalui, būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė Kaunas

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir už atliktas pelėsio naikinimo paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija Vilnius

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojo cheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujo sumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikė rekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė į prašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km ir suteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su medžio grybu "Trobagrybiu".

Edmundas Radviliškio raj.