Taisyklės kaip panaikinti pelėsį, kad pelėsio naikinimas būtų efektyvus

Taisyklės kaip panaikinti pelėsį 860651043

Kodėl yra svarbios taisyklės kaip panaikinti pelėsį?

Taisyklės kaip panaikinti pelėsį yra esminis dalykas,siekiant geriausio rezultato. Pasitaiko tokių atvėjų,kuomet žmonės susidūrę su pelėsio problema, ją imasispręsti savais metodais, tačiau pastarieji nepasiteisina irneduoda norimo rezultato, kartais situacija tampa netprastesnė. Todėl, norint to išvengti, prieš imantiskonkrečių veiksmų, reikia geriau suprasti problemosesmę, pagrindines priežastis, kodėlatsiranda pelėsisnamuose

Tinkamos pelėsio naikinimo priemonės

Tinkamos pelėsio naikinimo priemonėsTaip pat, svarbu pasidomėti kokios priemonės yra tinkamos šalinti pelėsį. Pažymėtina, kad įprastinės nešvarumų ar riebalųvalymo priemonės gali būti neveiksmingos šalinant pelėsį. Svarbu tai, kad pelėsį reikia ne papraščiausiai nuvalyti, oišnaikinti pelėsį, nes tai yra besiveisiantis, besidauginantis ir kenkėjiškas organizmas ir gana gyvybingas.

Taisyklės kaip panaikinti pelėsį – pelėsio problemos sprendimo veiksmų eiliškumas

Pelėsio naikinimas pradedamas nustačius priežastis ir pelėsio židinio/-ių paplitimo ploto vietą. Svarbu, kadpatalposepelėsio naikinimo proceso metu nebūtų skersvėjo, nes tai gali lengvai, ypač atvirame, atidengtameplote sujudinto pelėsiosporas išnešioti po patalpas. Taip pat, būtina vilkėti specialią apsauginę aprangą, kadpelėsis negalėtų patekti ant Jūsųrūbų, kūno ir nepridarytų papildomų problemų. Jau minėjome, kad įkvėpuspelėsio sporų, galima susirgti, todėl naikinantpelėsį reikia naudoti kvėpavimo takus apsaugančias priemones –respiratorius. Geriausia pasiruošti taip, jog pelėsiuinebūtų jokių galimybių turėti tiesioginį kontaktą su Jūsų kūnu.

Pelėsio neutralizavimas – itin svarbu

Pelėsio židinys pirmiausia turi būti neautralizuotas – tam, kad pelėsio šalinimo proceso metu pelėsis negalėtų paplisti.Pelėsio naikinimo priemonės suveikia per tam tikrą nustatytą laiką. Pelėsio naikinimo priemonėms atlikus savo funkcija,gali būti atliekamas pelėsio pašalinimas nuo paviršiaus.

Pelėsis – gyvas organizmas: dauginasi ir plinta

Kitas žingsnis pelėsio naikinimo procese – gretimų zonų ištyrimas ir dezinfekavimas. Šiam žingsniui mesnaudojamespecialią įranga, kuri padeda nustatyti ar pelėsis yra infekavęs aplinkinius paviršius, nes kaip žinoma,pirminėse savoformavimosi stadijose pelėsis plika akimi nėra įžvelgiamas. Tai itin svarbus etapas, kadangiišvalius tik akivaizdžiaimatomus židinius, o nedezinfekavus aplinkinių zonų, susidaro galimybė naujo pelėsioformavimuisi ar bendrai, pelėsioproblemos namuose atsinaujinimui.

Taisyklės kaip panaikinti pelėsį – svarbiausia pašalinti pelėsio atsiradimo priežastis

Galiausiai, labai svarbu nustatyti pelėsio atsiradimo priežastis, nes kaip žinia pelėsiui susidaryti reikalingos tamtikrossąlygos. Jei pelėsis buvo susidaręs Jūsų namuose, vadinasi, tam buvo tinkamos sąlygos. Pasiekti efektyvųrezultatą irišvengti pelėsio atsinaujinimo galima tik pašalinus pelėsiui susidaryti palankių sąlygų atsiradimopriežastis.Norėtume dar karta paminėti, kad mūsų praktikoje pasitaikė daug atvejų, kuomet namų šeimininkai patys bandėspręstiproblemą, naudodami įsigytas priemones, tačiau patys pripažino, jog poveikis buvo tik trumpalaikis. Išsavo praktinėspusės galime teigti, jog laiku atlikus tinkamus veiksmus, pelėsį galima pašalinti sėkmingai irpaprastai, tačiau, jei buvoimtasi neteisingų veiksmų, vėliau gali tekti valyti didesnį pelėsio infekuotą plotą.

Profesionalios pelėsio naikinimo paslaugos

Turime visas reikiamas priemones, įrangą ir įgūdžius suteikti profesionalią pelėsio naikinimo paslaugą. Mūsųtikslaspanaikinti pelėsį taip, jog jis neatsinaujintų, tai reiškia, kad ne tik pašaliname pelėsį, dezinfekuojameaplinkines zonas, betkartu ir identi kuojame pelėsio atsiradimo priežastis, patariame, kokių veiksmų reikia imtisnamų šeimininkams šiaspriežastis panaikinant.

VISOS PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas šalinimas

Medžio grybo naikinimas

Termografinis fotografavimas - termoviziniai tyrimai

Nekilnojamo turto - objekto būklės įvertinimas

Pelėsio ir "Trobagrybio" priežasčių likvidavimas

Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas

Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija

Drėgmės surinkėjo nuoma

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Remonto ir apdailos darbai

Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

Skambinti dabar

Pelėsio ir medžio grybo Trobagrybio naikinimo paslaugos

Gyvenkime visiems sveikatai draugiškoje aplinkoje. Mūsų tikslas - teikti savo klientams aukščiausio lygio profesionalias, naujausiais irefektyviausiais metodais, paremtas pelėsio ir medžio grybo naikinimo-šalinimo paslaugas.

Susisiekus su mumis telefonu, nemokamai konsultuojame ir padedame surasti geriausią sprendimą susidūrus su pelėsiais ar medienos grybu "Trobagrybiu".

Straipsniai

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams

Mūsų klientų atsiliepimai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas. Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęs specifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktą darbą ir esant reikalui, būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė Kaunas

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir už atliktas pelėsio naikinimo paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija Vilnius

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojo cheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujo sumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikė rekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė į prašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km ir suteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su medžio grybu "Trobagrybiu".

Edmundas Radviliškio raj.