Taisyklės kaip panaikinti pelėsį, kad pelėsio naikinimas būtų efektyvus - pasitaikantis atvejis

pelėsio atsiradimo priežastys 860651043

Teikiant profesionalias pelėsio šalinimo paslaugospasitaiko įvairiausios pelėsio atsiradimo priežastys, vienaiš jų yra vandentiekio avarija. Kaip atsiranda pelėsis, iškur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti?Susidūrus su pelėsiunamuose ar kitose patalpose ne tiktenka bet ir yra būtina atsakyti į šiuos klausimus. Nuo to,ar bus teisingai atsakyta į minėtus klausimus, priklausoar pasiseks efektyviai panaikinti pelėsį.Pelėsiui atsirasti yra būtinos tam tikros sąlygos, tai yradrėgmė bei prasta patalpų ventiliacija.

Pelėsio atsiradimo priežastys – kuomet atsiranda galimybė susiformuoti tinkamoms pelėsiui gyvuotisąlygoms

Pelėsiui atsirasti yra būtinos tam tikros sąlygos, tai yra drėgmė bei prasta patalpų ventiliacija. Tačiau, kodėl susidaro šiossąlygos? Tinkamų sąlygų pelėsiui augti atsiradimą gali lemti daugybė skirtingų priežasčių,priklausomai nuo kiekvienossituacijos.

Vandentiekio avarija – dažnai pasitaikanti pelėsio buityje atsiradimo priežastis

Norėtume aptarti situaciją, kuomet daugiabutyje įvyksta vandentiekio avarija (taip pat ir problemos su radiatoriais).Šiąsituaciją pasirinkome būtent todėl, nes praktiškai visuomet, jei nesiimama tinkamų veiksmų po vandentiekioavarijos, visatai baigiasi aplietų paviršių pelijimu. Taip yra todėl, kad paprasto paviršiaus nusausinimo ir patalpospravėdinimonepakanka išspręsti rimtos vandentiekio avarijos padariniams. Dažniausiai per sienas, lubas argrindis vanduo būnapersisunkęs kiaurai, todėl reikia imtis tinkamų veiksmų ir šiuos paviršius gerai išdžiovinti, tamgali būti panaudoti specialūsprietaisai.

Tyrimai ir matavimai atliekami profesionaliais prietaisais padeda nustatyti problemines vietas

Mūsų praktikoje pasitaikė daug atvejų, kuomet pelėsį teko naikinti, kai pelėsio atsiradimo priežastis buvotrūkęsvandentiekio vamzdis vonioje, nesandarus tuoleto nuotekų vamzdis, susprogę šildymo radiatoriai ir pan.Taip pat yra buvęatvejų, kuomet pelėsis atsirado dėl pas kaimynus įvykusios vandentiekio avarijos, kuometbuvo užlieti gretimais ir žemiauesantys butai. Kartais būna netgi tokių situacijų, kuomet gyventojai nepastebiesančio vandentiekio gedimo ir nustemba,kai paaiškėja jog dėl jų neapdairumo kaimynams vėliau tenka susidurti su pelėsio problema ir patirti nuostolių. Žinomatokias priežastis dar reikia nustatyti tiriant patalpas su specialiais prietaisais. Tik nustatę pelėsio atsiradimo priežastis ir jaspašalinę galime suteikti kokybišką ilgalaikę pelėsionaikinimo paslaugą. Kitaip tariant, mes orientuojamės į pilną pelėsioproblemos išsprendimą, o ne įtrumpalaikį problemos užmaskavimą tik pašalinant pelėsį, bet neužkertant kelio joatsinaujinimui.

Dalinames savo patirtimi paremtomomis žiniomis siekiant padėti išvengti galimų pelėsio problemų

Norime paraginti tinkamai pasirūpinti patalpų po apliejimo ar po vandentiekio avarijos būkle, nes tai gali apsaugotinuokenkėjiško pelėsio atsiradimo. Taip pat, pastebėjus jog drėgsta lubos ar sienos reiktų nedelsti ir išsiaiškintiar pas Jūsųkaimynus nėra kokių nors vandentiekio sistemos gedimų.

Profesionalios pelėsio naikinimo paslaugos

Jei susidūrėte su pelėsio problema, kreipkitės į mus, mes padėsime atsakyti į klausimus kodėl, kaip, iš kur atsirado pelėsis ir ką būtent reikia daryti konkrečiu Jūsų atveju, bei profesionaliai atliksime visus reikalingus pelėsio naikinimo darbus. Mes žinome kaip kovoti su pelėsiu, todėl suteikiame 100% garantiją pelėsio naikinimo-šalinimo paslaugai!

VISOS PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas šalinimas

Medžio grybo naikinimas

Termografinis fotografavimas - termoviziniai tyrimai

Nekilnojamo turto - objekto būklės įvertinimas

Pelėsio ir "Trobagrybio" priežasčių likvidavimas

Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas

Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija

Drėgmės surinkėjo nuoma

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Remonto ir apdailos darbai

Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams

Štai ką apie mus sako mūsų klientai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas.Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęsspecifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktądarbą ir esant reikalui,būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojocheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujosumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikėrekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė įprašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km irsuteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su trobagrybiu.

Edmundas Radviliškio raj.