Pelėsio poveikis sveikatai ir Jūsų turtui

pelėsio poveikis sveikatai ir Jūsų turtui - 860651043

Pelėsio poveikis sveikatai ir Jūsų turtui - kaip pelėsis kenkia?

Pelėsio poveikis sveikatai ir Jūsų turtui yra pavojingas ir žalingas.

Pradėjęs veistis pelėsis namuose, biure ar kitokioje aplinkoje, kurioje būnate ar laikote daiktus, gali pridarytižalos. Pelėsio daromą žalą galima suskirstyti įdvi kategorijas.

Pirmiausia ir svarbiausia pelėsio grėsmė – pelėsio poveikis sveikatai, kitaip tariant, pelėsio daroma žala žmogaus sveikatai. Antra – pelėsio žala daroma turtui. Paanalizuokime tai smulkiau.

Pelėsio poveikis sveikatai - alergiški žmonės.

Būnant aplinkoje, kurioje yra pelėsio židinių, padidėja tam tikrų alerginių reakcijųtikimybė. Kitaip tariant, žmogui pabuvus pelėsio infekotoje aplinkoje, gali pasireikšti alergija.

Pelėsio poveikis sveikatai - astma sergantys žmonės.

Pelėsis, o ypač jo ore sklandančios sporos, gali sukelti astmos priepuolį.Astmininkams ypač svarbu vengti bet kokio kontakto su pelėsiu.

Pelėsio poveikis sveikatai - vaikai.

Vaikai yra priskiriami prie jautresnių pelėsiui žmonių. Pelėsio poveikis sveikatai gali pasireikšti ne tik kvėpavimo takų infekcijomis bet ir įvairiais kitais negalavimais, tokiais kaip virškinimo sistemos sutrikimai.

Pelėsio poveikis sveikatai - žmonės neturintys jokių ypatingų sveikatos sutrikimų.

Net ir visiškai sveikam žmogui pelėsis galisukeltisveikatos negalavimų, pradedant paprasčiausiu kosuliu ir baigiant rimtesniais susirgimais.

Kaip galima suprasti, ilgainiui, pelėsis gali sukelti problemų, kurių pasekoje galima patirti finansinių nuostolių (gydymas,vaistai). Svarbu suprasti, kad pelėsio poveikis sveikatai yra tikrai neigiamas.

Pelėsio poveikis Jūsų turtui - baldai.

Susidaręs pelėsis ant baldų audinių, per tam tikrą laiką, gali juos pažeisti neatstatomai. Pelėsis įsiskverbia į gilesnius audinių sluoksnius ir pradeda juos ardyti.

Pelėsio poveikis Jūsų turtui - pelėsis ant sienų.

Jei siena yra dažyta, pelėsis gali atkelti dažus ir priversti juos atšokti nuo sienos ir luptis.Jeigu sienayra tapetuota, pelėsis gali suardyti tapetus, priversti juos atsilupti. Tam tikrais atvejais yra tikimybė,kad panaikinus pelėsįgali tekti perdažyti ar pertapetuoti sieną.

Pelėsio poveikis Jūsų turtui - pelėsis ant langų.

Pelėsis susidaręs ant langų gumų gali jas pažeisti ir taip suprastinti langų sandarumą.

Pelėsio poveikis Jūsų turtui - pelėsis vonioje.

Dažniausiai pelėsis vonioje pažeidžia hermetizavimo siules vonios, dušo kabinos kraštuose.Tokiu atvejutenka panaikinti pažeistą hermetiką ir per naują atlikti hermetizavimo darbus.

Pelėsio poveikis sveikatai ir Jūsų turtui - mūsų siekis, padėti savo klientams išvengti pelėsio daromos žalos

Šią informaciją pateikiame remiantis mūsų ilgalaike patirtimi. Savo klientams visuomet patariame pelėsio išvengti, laikantis tam tikrų prevencinių higienos normų, kurias esane aptarę savo ankstesniuose straipsniuose. Tačiau, jei jau susidūrėte supelėsiu, mes Jums galime pasiūlyti profesonalias pelėsio naikinimo paslaugas. Pelėsio naikinimas atliekamas suteikiant garantiją.

VISOS PASLAUGOS
Pelėsio naikinimas šalinimas
Medžio grybo naikinimas
Termografinis fotografavimas - termoviziniai tyrimai
Nekilnojamo turto - objekto būklės įvertinimas
Pelėsio ir "Trobagrybio" priežasčių likvidavimas
Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas
Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija
Drėgmės surinkėjo nuoma
Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų
Pelėsio naikinimas iš automobilio salono
Remonto ir apdailos darbai
Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus
Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių
Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių
Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo
Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

Skambinti dabar

Pelėsio ir medžio grybo Trobagrybio naikinimo paslaugos

Gyvenkime visiems sveikatai draugiškoje aplinkoje. Mūsų tikslas - teikti savo klientams aukščiausio lygio profesionalias, naujausiais irefektyviausiais metodais, paremtas pelėsio ir medžio grybo naikinimo-šalinimo paslaugas.

Susisiekus su mumis telefonu, nemokamai konsultuojame ir padedame surasti geriausią sprendimą susidūrus su pelėsiais ar medienos grybu "Trobagrybiu".

Straipsniai

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams

Mūsų klientų atsiliepimai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas. Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęs specifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktą darbą ir esant reikalui, būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė Kaunas

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir už atliktas pelėsio naikinimo paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija Vilnius

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojo cheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujo sumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikė rekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė į prašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km ir suteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su medžio grybu "Trobagrybiu".

Edmundas Radviliškio raj.