Pelėsis palėpėje. Į ką svarbu atkreipti dėmesį turint palėpę

pelėsis palėpėje pelėsiai į ka svarbu atkreipti dėmesį name turint palėpę 860651043

Pelėsis palėpėje - kodėl atsiranda pelėsis

Pelėsis palėpėje gali atsirasti dėl keletos priežasčių, kurias norėtume aptarti.

Pelėsis atsiranda prastai vėdinamose patalpose, kuriose yra viršijama santykinė oro bei statybinių medžiagų drėgmė. Viena iš tokių vietų gali būti namo palėpė. Kodėl pelėsis palėpėje atsiranda? Dažniausiai tai įtakoja namo eksploatacijos ypatumai.

Pelėsis palėpėje? Ar palėpėje užtikrinta gera oro cirkuliacija?

Palėpės dažnai naudojamos sukrauti mažai naudojamiems daiktams, dažnai šie daiktai sudedami taip, kad užimtų kuo mažiau vietos ir tilptų didesnis jų kiekis.

Visa tai prastina oro cirkuliaciją palėpėje, o tai reiškia, kad tokiu atveju palėpė nėra tinkamai vėdinama ir joje gali užsilaikyti drėgmė – tai sudaro pukias sąlygas kuriomis gali agti pelėsis palėpėje.

Pelėsis palėpėje gali atsirasti kuomet ten tampa pelėsiui plisti palanki erdvė

Drėgmė į palėpę gali patekti per stogo plyšius ar natūraliai atliekant buities darbus (maisto ruošimas,naudojimasis vonia) susidarantiems vandens garams kylant viršun ir kondensuojantis aukščiau esančiose vėsesnėse patalpose. Kaip įprasta,namo palėpė būna prasčiau apšiltinta nei kitos namo patalpos.

Pelėsį palėpėje panaikinti yra būtina, kadangi tūnantis pelėsis palėpėje gali paplisti po visą namą. Nustatyti ar palėpėje yra didesnė tikimybė susidaryti pelėsiui, galima termovizinio namo tyrimo pagalba. Šis tyrimas padeda nustatyti šaltąsias ar drėkstančias statinio zonas.

Pelėsis palėpėje - nėra normalu. Siekiant užkirsti pelėsio palėpėję atsiradimą reikia užtikrinti gerą palėpės ventiliaciją, apšiltinimą tinkamomis medžiagomis bei namo stogo hidroizoliaciją.

Pelėsio palėpėje problemą galima efektyviai išspręsti žinant kokius tikslingus veiksmus būtina atlikti

Tam, kad sėkmingai nustatytume dėl kokių priežasčių atsirado pelėsis palėpėje ir kokių veiksmų reikia imtis, atliekame specialius tyrimus. Mes galime atlikti nekilnojamojo turto būklės įvertinimą, naudojant termovizorių, santykinės oro drėgmės matuoklį i r statybinių medžiagų drėgmės matuoklį bei esant reikalui, atlikti visus pelėsio naikinimo bei prevencijos darbus.

Kiekvienam klientui suteikiame konsultaciją ir pateikiame praktiškus patarimus kaip išvengti pelėsio ar jo atsikratyti. Darbams suteikiame garantiją.

VISOS PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas šalinimas

Medžio grybo naikinimas

Termografinis fotografavimas - termoviziniai tyrimai

Nekilnojamo turto - objekto būklės įvertinimas

Pelėsio ir "Trobagrybio" priežasčių likvidavimas

Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija

Drėgmės surinkėjo nuoma

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Remonto ir apdailos darbai

Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

Skambinti dabar

Pelėsio ir medžio grybo Trobagrybio naikinimo paslaugos

Gyvenkime visiems sveikatai draugiškoje aplinkoje. Mūsų tikslas - teikti savo klientams aukščiausio lygio profesionalias, naujausiais irefektyviausiais metodais, paremtas pelėsio ir medžio grybo naikinimo-šalinimo paslaugas.

Susisiekus su mumis telefonu, nemokamai konsultuojame ir padedame surasti geriausią sprendimą susidūrus su pelėsiais ar medienos grybu "Trobagrybiu".

Straipsniai

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams

Mūsų klientų atsiliepimai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas. Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęs specifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktą darbą ir esant reikalui, būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė Kaunas

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir už atliktas pelėsio naikinimo paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija Vilnius

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojo cheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujo sumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikė rekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė į prašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km ir suteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su medžio grybu "Trobagrybiu".

Edmundas Radviliškio raj.