Pelėsis sandėliavimo patalpose gali apgadinti produkciją

Pelėsis sandėliavimo patalpose gali apgadinti produkciją - 860651043

Pelėsis sandėliavimo patalpose - netinkamos darbo sąlygos

Pelėsis sandėliavimo patalpose tikrai nėra lauktas svečias, susidūrus su šia problema gali tekti net ir stabdyti darbus iki kol problema bus išspresta. Su pelėsiu galima susidurti daugelyje vietų. Dažniausiai įmus kreipiasi namų šeimininkai, kad padėtume pašalinti pelėsį iš namų. Bet pasitaiko atvejų kuomet pelėsį tenka naikinti ne iš gyvenamųjų patalpų. Pelėsis sandėliavimo patalpose taipogi gali pridaryti nemalonumų. Tiesa sakant, nesvarbu kokios paskirties tai bebūtų patalpos, jei jose yra pelėsis, tai jau yra blogai, be to, tokia aplinka tampa kenksminga žmogaus sveikatai.

Pelėsis sandėliavimo patalpose - su kokiomis situacijomis esame susidūrę savo darbų praktikoje

Norėtume pasidalinti patirtimi, kaip gali atsirasti ir kokios žalos gali pridaryti pelėsis sandėlyje. Neretaisandėliavimopatalpose nebūna užtikrinta tinkama ventiliacija, hidroizoliacija, termoizoliacija ir pan. Tokie veiksniaiprastina sandėliavimopatalpos vidaus klimato rodiklius – neretai būna viršijama santykinė oro drėgmė. Esanttokioms aplinkybėms išauga pelėsioatsiradimo tikimybė, o šioms aplinkybėms išliekant – pelėsio paplitimasneabejotinas.

Pelėsis sandėliavimo patalpose - kaip išvengti galimų nuostolių

Prieš ruošiantis sandėliuoti tam tikrą produkciją yra būtina įvertinti patalpų būklę, kadangi pelėsis gali paplisti ant sandėliuojamos produkcijos, pvz. baldų, kilimų, drabužių, medienos ir t.t. Visa tai, suprantama – nereikalingi nuostoliai.Šaunu, jei pelėsis yra pastebimas prieš pradedant sandėliavimą, tuomet jį galima pašalinti ir panaikinti jo atsiradimo priežastis. Tačiau jei pelėsis sandėliavimo patalpose atsiranda jau sandėliavimo metu, darbai šiektiek sudėtingėja. Yra būtina patikrinti sandėliuojamą produkciją ir, jei reikalinga, ją dezinfekuoti. Yra svarbu panaikinti bet kokias galimas pelėsio užuomazgas siekiant efektyvaus rezultato ir norint išvengti pelėsio atsinaujinimo ateityje. Sandėlį tuomet galima ištuštinti ir atlikti sandėlio pelėsio naikinimo darbus.

Tam tikri statinio techniniai sprendimai gali padėti išvengti pelėsio problemų

Kaip jau minėjome, sandėlyje turėtų būti užtikrintos geros termoizoliacinės, hidroizoliacinės savybės bei įrengta gera ventiliacija. Tokiu būdu negalės atsirasti pelėsiui veistis tinkamos sąlygos ir bus išvengta pelėsio bei jo galimų žalingų padarinių.

Pelėsio naikinimas - šalinimas komercinėse ar kitos paskirties patalpose

Mes naikiname pelėsį bei šaliname jo atsiradimo priežastis iš įvairios paskirties patalpų. Pelėsio naikinimo paslaugos kaina nestandartinėse patalpose yra sutartinė ir nustatoma atsižvelgiant į priėjimo prie pelėsio židinių sudėtingumą bei jų dydį.

VISOS PASLAUGOS

Pelėsio naikinimas šalinimas

Medžio grybo naikinimas

Termografinis fotografavimas - termoviziniai tyrimai

Nekilnojamo turto - objekto būklės įvertinimas

Pelėsio ir "Trobagrybio" priežasčių likvidavimas

Patalpų oro dezinfekavimas, valymas, ozonavimas

Patalpų paviršių ir oro dezinfekcija

Drėgmės surinkėjo nuoma

Pelėsio naikinimas iš audinių, kilimų, baldų

Pelėsio naikinimas iš automobilio salono

Remonto ir apdailos darbai

Kapitalinis siūlių remontas blokiniame name iš vidaus

Samanų naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dumblių naikinimas nuo stogų, fasadų, trinkelių

Dokumentų rengimas draudimui dėl žalos atlyginimo

Sąmatos sudarymas problemų likvidavimui

0

Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis

0

Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų

0

Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių

0

Metų darbo patirtis

0 %

Garantija atliktiems darbams

Mūsų klientų atsiliepimai

Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas. Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęs specifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktą darbą ir esant reikalui, būtinai kreipsiuosi.

Ginvilė Kaunas

Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir už atliktas pelėsio naikinimo paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.

Natalija Vilnius

Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojo cheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujo sumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikė rekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė į prašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km ir suteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su medžio grybu "Trobagrybiu".

Edmundas Radviliškio raj.