Pelėsis skalbimo mašinoje / skalbyklėje yra ženklas, jog skalbimo mašina / skalbyklė nėra tinkamai prižiūrima. Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis. Pelesis skalbimo mašinoje / skalbyklėje dažniausiai auga ant skalbykles tarpinių gumų, miltelių stalčiuje, ant uždarymo dangčio. Kaip ir kitur, pelesis čia susiformuoja dėl drėgmės ir blogos oro cirkuliacijos. Yra svarbu baigus skalbti palikti skalbimo mašiną atvirą, jog ji galėtų prasivėdinti. Jei skalbimo mašina yra uždaroma jos neišdžiovinus, drėgmėišsilaiko ilgai, nes oras skalbyklėje necirkuliuoja – tai sudaro idealias sąlygas pelėsiui augti bei daugintis.
Kitas, pasitaikantis atvejis, kuomet išskalbti skalbiniai paliekami kuriam laikui skalbyklės viduje. Tuomet skalbiniai neišdžiūna ir būna permirkę, pelėsis gali pradėti augti ant drabužių – tam daug laiko nereikia. Pastebėjus pelėsįskalbimo mašinoje, jį reiktų pašalinti, kadangi jis gali pradėti plisti ar persimesti į skalbinius. Skalbiniai išskalbti apipelijusioje skalbyklėje gali ne tik atsiduoti blogu pelėsio kvapu bet ir sukelti rimtesnių padarinių. Kaip žinia pelėsis, o ypač artimas kontaktas su juo (pvz. dėvint pelėsiu užkrėstus drabužius) gali būti labai pavojingas žmogaus sveikatai, ypatingai vaikų sveikatai.
Jei jau prakalbome apie skalbinius, reiktų paminėti ir tai, kad pasitaiko atvejų, kuomet pelėsis pradeda augti skalbinių dėžėje. Taip nutinka jei nešvarūs rūbai skalbinių dėžėje guli tam tikrą laiką, o vonioje, ja naudojantis, išskiriama drėgmė įsigeria į skalbinių dėžėje esančius drabužius. Patartina per ilgai neapleisti skalbimui paruoštų drabužių, o skalbinių dėžę bent retkarčiais praplauti ir gerai išdžiovinti.
Grįžtant prie pelėsio skalbimo mašinoje – kaip panaikinti pelėsi iš skalbimo mašinos? Pelėsį pirmiausiareikia neutralizuoti,naudojant specialias priemones. Vėliau reikia dezinfekuoti skalbimo mašinos vidų, taipįsitikinant, jog plika akiminematomos pelėsio sporos taip pat yra neutralizuotos. Patartina patikrinti ir skalbimomiltelių stalčių, jį išvalyti, taip patreiktų patikrinti ir vandens ltrą ar jis nėra užsikišęs, ar nelaikas jį pakeisti.
Žinoma privalu laikytis ir aukščiau minėtų rekomendacijų, t.y. baigus skalbti, skalbyklę palikti pravirą, jog jigalėtųprasivėdinti, nepalikti skalbinių skalbimo mašinoje po skalbimo, o iškart juos sudžiauti, taip pat, periodiškaipraplautiskalbimo miltelių stalčių bei tinkamai eksploatuoti skalbimo mašiną.Jei Jūsų skalbimo mašinoje atsirado pelėsis, mes galime išspręsti šią problemą!
Pašalinome pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis
Suteikėme konsultacijų, kaip pašalinti pelėsio ir medžio grybo "Trobagrybio" priežastis
Išnaikinome medžio grybo "Trobagrybio" židinių ir atstatėme pažeistų konstrukcijų
Išnaikinome ir pašalinome pelėsio židinių
Metų darbo patirtis
Garantija atliktiems darbams
Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2 mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas. Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęs specifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktą darbą ir esant reikalui, būtinai kreipsiuosi.
Ginvilė Kaunas
Sveiki, dėkoju už konsultacijas, patarimus ir už atliktas pelėsio naikinimo paslaugas. Geras aptarnavimas. Kreipkitės –patars, atliks darbus profesionaliai.
Natalija Vilnius
Vyrai dirba profesionaliai. Ne tik apdorojo cheminėmis priemonėmis, bet ir išardė, iš naujo sumontavo pažeistas namo konstrukcijas. Pateikė rekomendacijas. Svarbiausia, kad atsiliepė į prašymą ir nepatingėjo važiuoti net už 200 km ir suteikti pagalbą. Ačiū jiems. Drąsiai galima rekomenduoti visiems susidūrusiems su medžio grybu "Trobagrybiu".
Edmundas Radviliškio raj.
© 2007 – 2024 PelesioNaikinimasSalinimas.lt. Visos teisės saugomos.
Svetainėje pateiktą informaciją komerciniais tikslais naudoti galima tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.